Siemens SX1 kulaklığım bozuldu..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Epic

Üye
    Konu Sahibi
Siemens SX1 kulaklığım bozuldu..
Yaza doğru aldığım SX1'in kulaklığı bozuldu. Önce sağ kulaklık biraz cızırtı yapıyordu ondan sonra sol kulaklık çalışmamaya başladı ama kulaklığı oynatınca ara sıra çalıyordu sol kulaklık ,yine de kesiliyordu bir faydası yoktu yani ondan sonar sağ kulaklık da kesik kesik çalmaya başladı.Kulaklıkları garantisine versem kabul ederler mi acaba? Kulaklıkları ile ilgili sorun yaşayıp da garantisine yollayan veya bu konuda bilgili arkadşların yardımlarını bekliyorum..

octopusokan

Üye
bende de şu anda benzer bir sorun var o en uç tarafı oynatınca ses geliyor.sanırım temassızlık var orası nasıl açabiliriz bilen var mı?

Epic

Üye
    Konu Sahibi
yardım eden yok mu ya .. hiç mi telefoncu yok sitede?

CooL'n'Quiet

Üye
<div class='quotetop'>(Epic &#064; Nov 20 2005, 01&#58;37 AM) [post=211280]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Yaza doğru aldığım SX1&#39;in kulaklığı bozuldu. Önce sağ kulaklık biraz cızırtı yapıyordu ondan sonra sol kulaklık çalışmamaya başladı ama kulaklığı oynatınca ara sıra çalıyordu sol kulaklık ,yine de kesiliyordu bir faydası yoktu yani ondan sonar sağ kulaklık da kesik kesik çalmaya başladı.Kulaklıkları garantisine versem kabul ederler mi acaba? Kulaklıkları ile ilgili sorun yaşayıp da garantisine yollayan veya bu konuda bilgili arkadşların yardımlarını bekliyorum..
[/b][/quote]

aaa aynı bendekis sorun önce kesik kesik geliyo..daha sonra tek kulaklık iptal..daha sonra 2side iptal..ancak teli ters tutunca veya kabloyla oynayınca bazen geliyoo..
hoca sana tavsiyem KESİNLİKLE&#33;&#33;&#33; garantiye götürme bissürü para istiyo yenisi zaten pahalı...ben kulaklığın chipinin olduğu(giriş)kapağı acıp kendim bakmıstım..bazı kablolar birbirine dolanmıs bıcakla deyince fln calısıo...neyse aynan o dağınık şekliyle elektiriciye götürdüm herhangi bi tv/radyo tamircisi.. adam kabloları cıkarıp tekrar lehimledi ve şimdi hiçbi sorun yok canavar gibi ötüyo alet fiyatmı?valla ne varsa at dedi 2ytl vardı onu verdim eyvallah dedi..
bence sende bi tv/radyo tamircisine götür en son care olarak servise git..

Epic

Üye
    Konu Sahibi
oo çok saol abi bi götüreyim bu hafta..çok narin aletler hakkten

octopusokan

Üye
ben kulaklığın chipinin olduğu(giriş)kapağı acıp kendim bakmıstım

abi onu nasıl yaptın bende yapmak istiyorum kırılır diye korkuyorum açmak kolaymı?sonra yeniden nasıl takcaz?

CooL'n'Quiet

Üye
hoca bıcağı sok öyle ac kesermiş gibi..ama çatlatma..yapışıtırmak kolay iş japonla yaptım eskisinden sağlam oldu

Epic

Üye
    Konu Sahibi
ben valla elektrikçiye yaptırıdm 5 ytl ye..eskisinden daha iyi oldu bomba gibi çalışıyo kulaklığım şu an

yoks

Üye
ayn&#305; problem bendede var dostum kulakl&#305;k f&#305;st&#305;k gibi çal&#305;&#351;&#305;ordu sonra sa&#287; kulakl&#305; kesildi sesi durp dururken sonra tek kulakl&#305;k kald&#305; &#351;imdi tek kulakta dinliyorum ama telefona tak&#305;lan k&#305;sm&#305;ndaki kabloyu oyantt&#305;nm&#305; ses gelior yeni almak laz&#305;m galiba

yada arkada&#351;&#305;n yapt&#305;n&#305; denemek laz&#305;m o telefona giren k&#305;sm&#305; demi Siemens yazan ufak &#351;ey

tufanuyaroglu

tufanuyaroglu

Üye
Arkadaşlar benim kulaklığım da aynı şekilde sorun oldu. Önce gaza geldim kendim yaparım falan gibisinden. Açtım kıl kadar bişey. Lehim falan atılması lazım. Yenisini (orjinal) sordum telefoncuya. 40-50 kağıt gibi bi miktardan söz edince çıldırdım. sonra ben de forumda arkadaşların elektronikçiye tamir ettirme önerisini görünce götürdüm kulaklığı. verdim işi bilenin eline. harbiden bi 5-10 dk içinde halletti.
Borcum dedim. bozukluk ne varsa dedi. 1 YTL vardı...

mdc76

Üye
arkadaşlar size tanık olduğum bir olayı anlatayım iş arkadaşımda sx1 var kulaklığını çocuğu yürüteçteyken sehpanın üzerinden almaya çalışmış ve yere düşürmüş yerden almaya çalışırkende defalarca yürütecin tekerleği üzerinden geçmiş ve kulaklık nakavt servise götürmüş ve olanları anlatmış ve "bir bakalım" deyip almışlar ve 2-3 gün sonra sormaya gittiğinde sıfır kulaklık vermişler. Bu olay adana başarı servisinde ben ve 22 iş arkadaşım sx1 kullanıyoruz şarz cihazı,ön kapak,komple tuş takımı değişimi vs. işlemlerine defalarca şahit oldum. Servise bence bir gidin en fazla hayır derler...

CooL'n'Quiet

Üye
hehe bi akım yarattım :D

express

Üye
aynı kulaklık sorunu bendede oldu kulaklığın her biyerinden arıza çıkmaya başladı her seferinde tamir etmeyi başardık dediğiniz gibi narin bi halt bu sx1 kulaklığı en son kulaklırın mikrofanla arasında olan kabloarada kopulkluklar olmaya başladı kulaklıklara giden kabloları kese kese kısacık kalınca mikrafonun oldu herden ince havyayla kulaklıkları kablolarından soktum ve sony kulaklıkların kablolarını kesip havyayla micrafonun ordan kaynakladım acayip deli oldu arkadaşlar yapmak isteyenler sony nin yuksek bas destekli ve kablo uzerinde ses ayar tuşu bulunan kulaklıkları tercih etmelerini öneririm

> bu arada gidin bitane yan sanayi kulaklık alın onun ucunada stero çıkış jack bağlayın evdeki 5+1 setinize bağlayıp muzik seti yapın arabada teyipte ses girişiniz wrsa yaşadınız

D3N1Z

D3N1Z

Üye
gordugum en sakat telefon su sx1 bırı de duzgun sapa saglam desın etrafımdakılerın sx1 olanlar hepsı garantıye gonderdı

turgay89

turgay89

Üye
<div class='quotetop'>(D3N1Z &#064; Apr 25 2006, 09&#58;41 PM) [post=322788]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
gordugum en sakat telefon su sx1 bırı de duzgun sapa saglam desın etrafımdakılerın sx1 olanlar hepsı garantıye gonderdı
[/b][/quote]

walla benimki tass gibi&#33;&#33; garantiye hic gitmedi insallah gitmez de..

Shadowman07

Shadowman07

Üye
garanti kulaklığa bakmaz sanırım...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt