Sıcakkanlı mı yoksa Soğuk Nevale misiniz?

Sponsorlu Bağlantılar

jöly

Üye
    Konu Sahibi
Sıcakkanlı mı yoksa Soğuk Nevale misiniz?
1. Bir partiye gittiniz ve kimseyi tanımıyorsunuz, nasıl davranırsınız?
A- Sessiz sakin bir kenarda takılır, içkimi içip etrafı seyrederim.
B- En çok gülen gruba yanaşır, aralarına kaynayıp kendimi tanıtırdım.
C-Etrafa bakınır, benden başka yalnız takılan birini bulup onunla sohbet kurmaya çalışırım.

2. Yakın arkadaşlarınızın bir problemi olduğunda….
A- En son duyan ben olurum.
B- Hemen bana gelirler, tıpkı başlarına iyi bir şey geldiğinde olduğu gibi..
C- Suratından bir problem olduğunu anlar, konuşmak isteyip istemediğini sorarım.

3. Çok yakın arkadaşlarınızın sayısı?
A- Sadece bir tanesiyle çok yakınımdır.
B- Çoğuyla yakınımdır, sanırım 10’a yakın diyebiliriz.
C- 3-4 tanesiyle yakınımdır.

4. Hafta sonları genelde…
A- Evde oturup hafta içinin yorgunluğunu atmaya çalışırım.
B- Eğlenmek için bulunmaz bir fırsat, her dakikasını arkadaşlarımla eğlenerek geçiririm.
C- Uzun süredir görmediğim bir arkadaşımı arayıp sinemaya davet ederim.

5. Tatil için tercihiniz hangisi olurdu?
A- Sessiz sakin, kimsenin henüz keşfetmediği bir koyda kitaplarımla baş başa
B- En eğlenceli arkadaşlarımla Bodrum seyahati
C- En yakın arkadaşım ya da sevgilimle Kapadokya

6. Kar yağdı ve işe gidemiyorsunuz…
A- Dinlenmek için süper bir fırsat, battaniyenin altında film seyrederiz.
B- Hemen yakın çevredeki arkadaşlarımı arar, karda mangal partisi veririm.
C- Çıkıp sokakta yürüyüş yapıp kayanları seyrederim, bir de erkek arkadaşım bana katılırsa süper eğlenceli olur.

7. Bir arkadaşınızla kafede buluşacaksınız ama gelirken yanında 3 arkadaşını daha getiriyor ve hiçbirini tanımıyorsunuz.
A- Ya nerden çıktı şimdi bunlar, biz bize olacaktık hani
B- Kaynaşmak için hemen onları tanımaya çalışırım, sus pus vakit geçmez
C- İnşallah konuşkan ve esprili tiplerdir, bu akşam eğlenmek istiyorum.

8. Az tanıdığınız insanların yanında genelde durumunuz…
A- Kendimi rahatsız hissederim, zaman pek geçmek bilmez
B- Fark etmez, eğer keyfim yerindeyse hemen kaynaşmaya çalışırım
C- Her ihtimale karşı, yanımda en azından bir tane iyi tanıdığım arkadaşım olsa fena olmaz.

9- Sevgiliniz sizi ailesiyle tanıştırmaya götürüyor…
A- İşte korktuğum an geldi, eyvah! Öyle gözümde büyüyor ki…
B- Ne zamandır bu günü bekliyorum, çok eğlenceli ve sıcak bir ortam olacağına eminim.
C- İlk karşılaşmalar önemlidir. Sürekli konuşup ortamı rahatlatması için sevgilime yalvarırım.

10- Tek başınıza yolculuğa çıkma fikri size nasıl geliyor?
A- Harika! Takarım kulaklığımı istediğim an istediğim gibi hareket ederek yalnızlığın tadını çıkartırım.
B- Asla yapmayacağım bir şey!
C- Çok kısa süreliğine olmak şartıyla insan bunu hayatında bir kez yapmalı galiba.

A’lar çoğunluktaysa
Tam bir soğuk nevalesiniz. İnsanlardan kaçmak için fırsat arıyorsunuz. Hayatınızda ne kadar az insan olursa o kadar iyi. Yalnızlık bazen iyi gelir ama bu kadar kendinizi geri çekmeye devam ederseniz yakında çevrenizde kimse kalmayabilir.

B’ler çoğunluktaysa
Tebrikler! son derece sıcak bir insansınız. İnsanlarla birlikte vakit geçirmek, mutluluğunuzu ve üzüntünüzü onlarla paylaşmak sizin için vazgeçilmez bir şey tabiî ki çevrenizdekiler de sizin için aynı şeyi düşünüyor. Arayacakları ilk kişi siz oluyorsunuz.

C’ler çoğunluktaysa
Çevrenizde yakın dostlarınız olmadan da yapamıyorsunuz. Yalnız kalmaktan zaman zaman hoşlansanız da arkadaşlarınızdan asla kopamıyorsunuz. Kalabalık gruplar, yeni insanlar fikri size çok sıcak gelmese de birkaç yakın dostla bir arada olmak, sağlam dostluklar kurmak tam size göre.

grafikseli 84

grafikseli 84

Üye
Çevrenizde yakın dostlarınız olmadan da yapamıyorsunuz. Yalnız kalmaktan zaman zaman hoşlansanız da arkadaşlarınızdan asla kopamıyorsunuz. Kalabalık gruplar, yeni insanlar fikri size çok sıcak gelmese de birkaç yakın dostla bir arada olmak, sağlam dostluklar kurmak tam size göre.

omayra

Üye
5 tane A, 5 tane de C şıkkı çıktı :) Soğuk-sıcak arası ılımanım sanırım :)

mservank

mservank

Üye
A’lar çoğunluktaysa
Tam bir soğuk nevalesiniz. İnsanlardan kaçmak için fırsat arıyorsunuz. Hayatınızda ne kadar az insan olursa o kadar iyi. Yalnızlık bazen iyi gelir ama bu kadar kendinizi geri çekmeye devam ederseniz yakında çevrenizde kimse kalmayabilir.
hiç şaşırmadım:)3 c 1 b 6 a

researcher

Üye
bu testleri yapmayi kendime yasakladim... :)

CEREN

CEREN

Üye
gercekten çok doğru çıktı:)
teşekkürler

>>impacter<<

>>impacter<<

Üye
5 A seçeneği ile soğuk bir nevaleyim...

canturgay

canturgay

Üye
sıcak kanlıya sıcak kanlı deniyorda. soğuk kanlıya neden soğuk nevale onu anlamadımm...:ehe
soğuk kanlılıkta bi meziyet futbolda mesala...
son derece soğuk kanlı hareketlerrrr...filan gibiii..:D:D

Üst Alt