Shields Toggle Pack by najanaja

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
Shields Toggle Pack by najanaja
Umarım beğenirsiniz arkadaşlar yeni çalışmam. Zip içerisinden çıkan mif dosyalarını e/resource/apps içerisine atıp tele restart yapın.

Ekli dosyalar

Tepkiler: asigsasi, arslanla, jatvalca ve 3 diğerleri

iyavuzoz

Üye
Teşekkürler

Tepkiler: najanaja
eline sağlık dostum

arslanla

Üye
Teşekkürler

sLeepLe

Üye
Teşekkürler kardeşim güzel olmuşlar iyi fikir

jatvalca

Üye
güzel çalışma ama kız daha hoşuma gittti

Şimdi pcyi açıyorum.Dailyde de paylaşacam abi ha bire widget yapıyorsun.biz hangi birini kullanam

Abi bu arada bundan sonra widget yapacak olursan dlna widgetlarınıda yapar mısın?

najanaja

Üye
    Konu Sahibi

rica ederim.

- - - Eklendi - - -

Teşekkürler kardeşim güzel olmuşlar iyi fikir

rica ederim kardeşim ben bu paketi sewdim bence gerçekten güzel oldu bu arada bunlar kalkan modelleri radyodan çal ve wifi yanlarına bu yüzden şeffaflaştırıp kılıcın uç kısmını koydum uyum salasın die kılıç kalkan oldu yani

- - - Eklendi - - -

güzel çalışma ama kız daha hoşuma gittti

höyttt widgetlere odaklanalım lütfen walla sonradan pişman oldum keşke normal bi resim koysaydım die ama iş işten geçtiydi bundan sonra yaptıklarıma normal resimlerle ekleyecem önizlemeleri

- - - Eklendi - - -

Şimdi pcyi açıyorum.Dailyde de paylaşacam abi ha bire widget yapıyorsun.biz hangi birini kullanam

ben işten gelene kadar paylaşmışsın bile walla kardeşim elimde daha düşündüğüm çok model war ben farklı setler yapmaya çalışıyorum hergün bi paket çıkarabilirim aslında ama arada bikaç gün ara wermek gerek dimi

- - - Eklendi - - -

teşekkürler güzel olmuş eline sağlık

rica ederim kardeşim beğenmene sewindim.

- - - Eklendi - - -

Abi bu arada bundan sonra widget yapacak olursan dlna widgetlarınıda yapar mısın?

o widget olarak paylaşılmadı sanırım yada paylaşılsada içindeki ikonlar nvg uzantılıydı sanırım yanlış hatırlamıyosam bakmıştım ona önce bi tane örnek lazım elime hangi ikon nereye ait görmem gerekir yani bilmeden içine ikon ekleyemem

Tepkiler: sLeepLe

ozgecen

Üye
teşekkürler

asigsasi

Üye
dostum ellerine sağlık bu saati nereden bulurum

najanaja

Üye
    Konu Sahibi
dostum ellerine sağlık bu saati nereden bulurum

rica ederim kardeşim maalesef bulamazsın paylaştığım widget setlerindeki yorumları okursan anlarsın muhabbeti kaç gündür avkonla saati tartışıyoruz zaten herkesle

Tepkiler: asigsasi

asigsasi

Üye
kendine özgü olsun başkası kullanmasın diye bi tartışma vardı avkon ve saati değişik renkler de yine mi paylaşmazsın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...