Uygulama shazam baglanti sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

winnieth1

Üye
    Konu Sahibi
shazam baglanti sorunu
arkadaşlar merhabalar samsung galaxy s5360 model telefonum var bir sebepten dolayı format atmak zorunda kaldım formattan sonra daha önce yüklü olan shazam programını tekrar yükledim ancak ilk açılışta yani "welcome to shazam" kısmında "could not established a connection" şeklinde bir uyarı veriyor ve mecbur kapatmak zorunda kalıyorum formattan sonra telefonumun internet ayarlarını eskisi gibi yaptım hatta garanti olsun diye müşteri hizmetleri yardımıyla bir daha yaptım ama aynı hatayı vermeye devam ediyor işin garip tarafı internette tüm sitelere sorunsuz hızlı bir şekilde giriyorum ve internet bağlantısı isteyen diğer uygulamalarıda sorunsuz şekilde kullanıyorum fakat shazamda böyle bir bağlantı hatası veriyor isin garip tarafi wi-fi ile baska mekanin internetine baglandigimda bile ayni hatayi veriyor acaba neyden kaynaklanıyor yardımcı olurmusunuz ?
neden kimse yardimci olmuyo 3 farkli forumda yazdim sorunumu kimse cevap yazmiyo forumlarda kurallar degistimi bir tane bilen insan yokmu

winnieth1

Üye
    Konu Sahibi
yardiminiz icin tesekkurler bende mecburen soundhound yukledim fakat shazamin niye boyle mantiksiz bir hata verdigini anlamadim tabi birde soundhound shazam gibi her sarkiyi bulamiyor maalesef :-)

bozok6666

bozok6666

Üye
shazam bendede aynı hatayı veriyor çalışmıyor sildim yükledim sorun çözülmedi anca vpn uygulamasıyla sorun çözülür ama nediye vpn kullanıyım riskli

bozok6666

bozok6666

Üye
vpn den sorunu çözmedi s3 neo aldım shazam onda sorunsuz çalışıyor sebebi sürüm farklılığı kit katın play storeden indirdiği farklı sürüm eski telde android 2.3.6 var malesef eski androidlere güncelleme gelmemiş anladığım kadarıyla 2.3.6 olupta çalıştıran varsa yazılım sürümü paylaşsın

eren3546

eren3546

Üye
shazam 4.8.3 versionunu kullan baglantı sorunu yok
artı reklam sız versionu

Üst Alt