shadow311 konuları çok hortlatıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Anıl Umut

Emekli Yönetici
:ehe:ehe:ehe:ehe

CEREN

CEREN

Üye
:D:D:D:D:D:D:D
süper fikir Ata

***BlackrosE***

***BlackrosE***

Üye
Arkadaşlar Konuları Hortlatmanın Şahsım Adına Bi Problem Olarak Görmüyorum Neden??

Siz Değerli Üyelerimiz Belli Konuları Görmüş Olabilirsiniz Ancak Yeni Gören Bi Arkadaşın O Konu Hakkında Yorum Yapmasında Bi ZARAR görmüyorum... Aynı Konuları Bilerek Açıldığınıda düşünmüyorum Şahsım Adına... Eğer Sürekli Böyle Davranmaya Devam Ederse Spam Mesajdan Ceza Alır Ama Spam Mesajın Puanı 5 Dir Ban Gerektirmez

Saygılarımla

elmyra

Üye
ne güzel öyleyse sağol demek için 2 yıllık konuları bile cıkarsın ön tarafa

ruh hastası

ruh hastası

Üye
onun yaptıgı eski konuları hortlatmak sende onun için yeni konu hortlatmışsın

Anıl Umut

Emekli Yönetici
bu konuda burda noktalansın o arkadaş bence bi daha konu monu hortlatmaz (tabi karaktersiz bir insan değilse)

Fatih[Sag0]HiphoP

Fatih[Sag0]HiphoP

Üye
    Konu Sahibi
bu konuda burda noktalansın o arkadaş bence bi daha konu monu hortlatmaz (tabi karaktersiz bir insan değilse)
sen konuyu iyice okumadın galiba herşez onu uyarıyo ama o hala devam ediyooo.

Anıl Umut

Emekli Yönetici
ben konuyu iyice okudum ve herşeyden haberim var:oke:

HenryBenzema1410

HenryBenzema1410

Üye
yok artık şahıs adında konu açılıyor...fatih uyarmış mış...sen gizli yöneticilik falan mı yapıyon...sıkıysa ceza puanıda verseydin...ya bırakın arkadaşlar...neden birileri sürekli bişiler yapmaya çalışıp bazılarını k.düşürüyor....ayıp ama

omayra

Üye
Konunun açık kalmasında bir yarar görmüyorum. Yöneticilere pm atmışsanız ve bir sonuca ulaşmamışsa yönetimce sakıncalı bir durum görülmediği içindir. Üyelerimiz yorum yazılmasında hiçbir yarar olmayan (örneğin 2 sene önce askere gideceğini açıklayan birinin topiğine hayırlı tezkereler demek gibi) konulara yorum yazmayı adet edinirlerse, spam mesajdan uyarı verilir. Ama bunun dışında ilgisini çeken bir konuya bir üyenin mesaj yazmasında sorun yok. Demokratik olarak tepkinizi verirsiniz, hepsi bu. Bu şekilde kızmaya gerek olmadığını düşünüyorum.

Zararlı bulduğunuz, kurallara aykırı gördüğünüz mesajları şikayet ediniz. Yönetimce değerlendirileceğinden kuşkunuz olmasın.

Konu kapanmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt