Seyirci nerede?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Seyirci nerede?
Seyirci nerede?

F.Bahçe şampiyonlu-ğa koşuyor ama Şükrü Saracoğlu son maçlarda dolmuyor. Yönetim ne yapacağını şaşırdı.

F.Bahçe yönetimi Gaziantep maçında taraftar şoku yaşadı. Yönetim daha önce tribünleri tıklım tıklım dolduran, rakip takımları baskı altına alan taraftarı son maçlarda görememenin üzüntüsünü yaşıyor. Yönetim bilet fiyatlarını düşürerek taraftara jest yaptı ama G.Antep maçında tribünlerin ancak yarısı doldu. Üstelik geçmiş maçlardaki coşku da yoktu. Bunda bazı taraftar gruplarıyla yönetimin arasının açık olmasının da etkili olduğu konuşuluyor. Yöneticiler, "Tam kenetlenme, birlik olma zamanında taraftar nerede" diyor.

Kanarya, Gaziantep karşılaşmasıyla sahasında oynayacağı "sıradan" maçları bitirdi. Şükrü Saracoğlu'na sezon sonuna dek sadece üç takım gelecek: 28. hafta Beşiktaş, 30. hafta Trabzonspor ve 33. hafta Galatasaray. F.Bahçe bu hafta Sakaryaspor deplasmanına çıkacak. Beşiktaş maçı sonrası Ankaraspor'a, Trabzon'un ardından Diyarbakır ve A.Gücü'ne, G.Saray derbisinden sonra da Konyaspor deplasmanında son maçını oynayacak. Fenerbahçeli yöneticiler, "Derbi maçlarda tribünlerin boş kalacağını düşünmüyoruz ama bizim için her maç final. Taraftar bize sahip çıksın" diyorlar.

Gokhan43

Gokhan43

Üye
BJK-C.Rize macındaki olaya kadar full dolan Şükrü Saracoglu bıcaklanma olayından sonra boyle olmaya basladı....

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Derbilerde full çekecek...

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Bizim icerde 3 macımız kaldı onalrın hepside derbi.Acaba kendilerine bu uc macamı hazırlıyorlar..... :)

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Galatasaray derbisine gitmeyi düşünüyorum ama dönüş kutlamalar falan kadıköyde açıkçası düşündürüyor...

desperado

Üye
gökhan43 kardeşim sana kesinlikle katılıorum bence bu 3 derbiye hazırlanıolar bende bu maçlara gitmeyi düşünüorum hoijdonk kardeşim gelirse beraber gitcez inşallah

ama ne olursa olsun her zaman en büyük fenerbahçe seyircisidir :artı:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
gideriz desperado ama dönüş... Neyse fener için okula gitmeyiz nolcak...

Quattro

Quattro

Üye
Arkadaşlar önce şunu söyleyim fenerbahçe şükrü saraçoğlu stadı diğer stadlar gibi 20-30 bin kişilik değil.Yani stadın dolu gözükebilmesi için en az 40 bin seyirci gitmesi gerekiyor.Yani aslında stad ta az seyirci yok ama biz alışmışız tabi 50-55 bin kişi karşısında oynamaya,gözümüze az geliyor.herhalde diğer kulüplerin maçına bizim seyirci kadar seyirci gelse adamlar 40 takla atar. ;;)

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Desperado arkadasım.Evet en buyuk taraftar en buyuk stad kimde??Tabiki Fenerbahcede.Desperado arkadasım sana katılıyorum.Bende istanbuldaolsaydım kesin beraber giderdik ama ben yine TV basında olacam...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...