Sevmek Ne Kadar Kötü

Sponsorlu Bağlantılar

xqz5

Üye
    Konu Sahibi
Sevmek Ne Kadar Kötü
Arkadaşlar geçen sene 9 eylül üniversitesinde, uni 4.sınıfta iken üniversiteden bir kıza aşık olmuştum. Kıza 4,5 ay açılmadım, ortak arkadaşımız olmasına rağmen iki çift sohbet bile etmedik. Bir gün konuyu arkadaşıma anlattım beni gaza getirdi tabiri caizse:) neyse aynı bölümün alt sınıfında okuyordu kendisi alttan aldığım ders bahanesi ile kızla iletişime geçip tanıştım. Bir süre konuştuk zamanla ona asıl konuşma sebebimi söyledm ve bana erkek arkadaşi olduğunu söyledi. O andan itibaren nadirde olsa mesajlaştk nrml arkadaş gbi ama benm hala sevdgmi biliyordu, anlıyordu kör değilse. Neyse ben artık bu işten yorulmuştm. Bir ay kadar önce msj attım bi daha msj atmayacağmı ne seni ne kend4mi zor durumda bırakmak istemyrm dedim. Ondan kmple uzak durmk istedm yani. Vazgeçmştm çabalamaktan. Aslında onun için hç birşey yapmyordum ama sevglisi olan birini kalpte taşımakta büyk bir marifet bence. Ben onu hala seviyorm. TAm bir yıl oldu ona aşık olduğum yani ilk görduğum an. Ben böyle iken 3 gün önce msj atti sohbet ettik sanki hicbirşy olmamş gbi. Bugune kadar hergun msjlaştk. AMa sevgi, aşk adına hic bir konuşmamz olmadı. Kalbime gömmùştm onu şmdi bu durum hc iyi olmadı. Korkuyorum eskiye dönmekten ne yapmalym akıl vern. Yarn bigun sessz sedasiz susup gıdcek onuda biliyorm msj atnca cvp atmaktn kendmi alıkoyamiyrm kı zaten msj atsın diye bekler oldum:( tersleyemiyorum da. Allah'm hatırlamak içn hafıza vermş ama unutmak içn niye bi şansmz yok kı akıl vern dostlar ne yapaym ben.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Oluşuna bırak. Elinde telefon birşey gelecek mi diye beklersen her zaman kaybedersin :)
Bir kere kendini şartlandırmışsın, birşey gelecek ve sende cevaplayacaksın, gelmeyince de üzüntüye alırsın, çok yanlış. Oturup düşün kendi kendine ben doğru mu yapıyorum yanlış mı yapıyorum diye.

xqz5

Üye
    Konu Sahibi
Oluşuna bırak. Elinde telefon birşey gelecek mi diye beklersen her zaman kaybedersin :)
Bir kere kendini şartlandırmışsın, birşey gelecek ve sende cevaplayacaksın, gelmeyince de üzüntüye alırsın, çok yanlış. Oturup düşün kendi kendine ben doğru mu yapıyorum yanlış mı yapıyorum diye.
Aslında istemiyorum konuşmayı sonu olmayacağını biliyorum ama söz geçiremyrm kendıme. Baya baya alışmştm oysa yokluğuna. Kendisine söylemştm zaten bu saatten snra sen istesen de olmaz dye. Kararm aynı ama biraz yakınlaşrsa tutamazsm kendmi korkuyrm:)

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Valla isteyince o kadar hızlı bırakır unutursun ki, sana bağlı birşey diyemem.

phasan

phasan

Üye
sen kendine sahip olursan unutürsun not

xqz5

Üye
    Konu Sahibi
Başka biriyle konuşmak işi kolaylaştırır bunu biliyorum ama ssevmeden kimseye yazamam kendi yerime koyarm çünkü. Whatsappda hep son görulmesne bakp duruyorm yine. Cevrimiciyse bakınıp duruym. Whatsapı silmeli miyim sizce en azından bu durumdan kurtulurum.