SevgiLisini Öldürürken Cep Telefonuna Kaydetti !!


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
    Konu Sahibi
Brezilya'da, Mohammed Dali Carvalho Dos Santos isimli 20 yaşındaki gencin, 17 yaşındaki İngiliz sevgilisi Cara Marie Burke'ü öldürüp kollarını, bacaklarını ve kafasını doğradığı, ve bu görüntüleri cep telefonuyla kaydettiği ortaya çıktı.

Polis, yaptığı açıklamada, Brezilyalı gencin telefonunda olay sırasında çekilen çok sayıda fotoğraf ve video bulunduğunu, gencin sevgilisini doğrarken gülümsediğini gördüklerini belirtti.

Polis, yaptığı açıklamada, Brezilyalı gencin telefonunda olay sırasında çekilen çok sayıda fotoğraf ve video bulunduğunu, gencin sevgilisini doğrarken gülümsediğini gördüklerini belirtti.Santos ifadesinde, önce sevgilisini öldürdüğünü, cesedi küvete koyup partiye gittiğini, daha sonra gelip, cesedin kollarını bacaklarını ve kafasını gövdeden ayırıp, gövdesini bir valize koyup Meia Ponte nehrine attığını, sonra da geri dönüp kalan parçaları 60km uzaktaki başka bir nehre attığını itiraf etti.

Santos'un kullandığı bıçak daha sonra kanalizasyonda bulunurken, gövde kısmının olduğu çanta bir köprünün altında bulundu. Polis, cinayetin Santos'un uyuşturucu bağımlısı olduğunun ortaya çkmasından sonra veya sevgilisi onunla evlenmeyi reddettiği için işlenmiş olabileceği ihtimalleri üstünde duruyor.

Ancak Santos daha sonra cinayeti kendisinin işlemediğini ve kimin yaptığını bildiğini ama açıklayamayacağını söyledi. Polis nehirde ceset parçaları aramaya devam ediyor.

 
grafikseli 84

grafikseli 84

Üye
iğrenç yaa
 

Anıl Umut

Emekli Yönetici
böyle bi şey olamaz yaw bu insanlar ne biçim bi yaratık
tek sözüm lanet gelsin bu adamlara
 
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Güzelim kıza edilir mi:@

sen mi beyinsiz herifsin
 
Salihyet

Salihyet

Üye
"kollarını, bacaklarını ve kafasını doğradığı..."

yuuhh..
 
leiche

leiche

Emekli Yönetici
bu ne loooww :zong:
 
CEREN

CEREN

Üye
çok kötü ya yazık olmuş güzelim kıza
nasıl bi yaratıkmış kii yaparken sırıtabilmiş pislik
 
c3r3n

c3r3n

Üye
o_O
 
iremm

iremm

Üye
beyinsiz mahlukat...
 
Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Kan donması diye bir şey varsa yaşıyorum...
 

Calaissien

Üye
aman donmasın senin aramızdan ayrılmanı istemeyiz.(Töbe töbe Allah'ım) :D
 
nurikaratas

nurikaratas

Üye
hayvan herif...
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt