sevgilim,içkim,sigaram yok ama..

Sponsorlu Bağlantılar

Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
sevgilim,içkim,sigaram yok ama..
yine de çok para harcadığımda kendimi kar da hissetmek yerine zararda hissediyorum. içkiye haftada 100lira desek düz hesap, sigaraya da 50 lira desek, sevgiliye de bi 50 lira desek hafta da 200 lira kar da hissedemiyorum kendimi zaten çok kafeye giden biri de değilim:vur acaba kendime o kadar harcadığım için mi? bi de bunlar olsa 400:oha:

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve Baydırman

PALA.

PALA.

Üye
Hepsi de geçici eşgaleler sigarada, içki, aşk hepsi biter. Paranı biriktir, karşına illakin ciddi biri çıkar.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve Gulu Gulu
Baydırman

Baydırman

Moderator
yine de çok para harcadığımda kendimi kar da hissetmek yerine zararda hissediyorum. içkiye haftada 100lira desek düz hesap, sigaraya da 50 lira desek, sevgiliye de bi 50 lira desek hafta da 200 lira kar da hissedemiyorum kendimi zaten çok kafeye giden biri de değilim:vur acaba kendime o kadar harcadığım için mi? bi de bunlar olsa 400:oha:
O para illa gidecek hindi kardeş ya o şekil ya bu şekilde :ehe

• Beğen
Tepkiler: Gulu Gulu
Nuru TaşDemir

Nuru TaşDemir

Üye
Parayı SAKIN biriktirme ve ya boşuna harcama derim. Kendine yatırım yap bir kaç konuda, yeni şeyler öğren ve öğreneceğin biliği paraya çevir.

Karşına dünyanın en güzel kızı çıkıcak olsa bile ASLA kendini değişme, olduğun gibi kabullendir kendini ya da hiç o ilişkide yer alma, yoksa mutluluğu bulmak yerine yalanlarla dolu bir ilişkide karşındaki insana sahte mutluluk verip, kendi içinde de kendini üzüp ömrünü kısalttığını farkedersin. Ya da karşındakı insanla sırf zevk için birlikte olduğunu anlayıp gelicekte pişmanlık duyup aşırı vicdan azabı çekersin. Tabi karşındaki de zevk için birlikteyse o zaman zaten sonunda ikiniz de sıkılıp ayrılıcaksınız. Yıllar sonra tamamen sönmüş aşk ve şehvet duyguları içinde zamanı nasıl da boşa harcadım diye yakınırsın.

Kızı içkiyi kumarı sigarayı ve para biriktirmeyi filan hepsini boş ver ve kendini geliştir sadece, pişman olmayacaksın, her kes "yapamazsın" dediği şeyi yapınca artık o zevki hiç bir şeye değişmezsin ve bağımlısı olacaksın, hayallerinin peşinde koş ve en sevdiğin konuda 1-ci ol :)

• Beğen
Tepkiler: Symbianist, MAERKEK, PALA. ve 1 kişi daha
Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Kendini kesecek halin yok ya :hmmm
kesmedim zaten :aha:
Parayı SAKIN biriktirme ve ya boşuna harcama derim. Kendine yatırım yap bir kaç konuda, yeni şeyler öğren ve öğreneceğin biliği paraya çevir.

Karşına dünyanın en güzel kızı çıkıcak olsa bile ASLA kendini değişme, olduğun gibi kabullendir kendini ya da hiç o ilişkide yer alma, yoksa mutluluğu bulmak yerine yalanlarla dolu bir ilişkide karşındaki insana sahte mutluluk verip, kendi içinde de kendini üzüp ömrünü kısalttığını farkedersin. Ya da karşındakı insanla sırf zevk için birlikte olduğunu anlayıp gelicekte pişmanlık duyup aşırı vicdan azabı çekersin. Tabi karşındaki de zevk için birlikteyse o zaman zaten sonunda ikiniz de sıkılıp ayrılıcaksınız. Yıllar sonra tamamen sönmüş aşk ve şehvet duyguları içinde zamanı nasıl da boşa harcadım diye yakınırsın.

Kızı içkiyi kumarı sigarayı ve para biriktirmeyi filan hepsini boş ver ve kendini geliştir sadece, pişman olmayacaksın, her kes "yapamazsın" dediği şeyi yapınca artık o zevki hiç bir şeye değişmezsin ve bağımlısı olacaksın, hayallerinin peşinde koş ve en sevdiğin konuda 1-ci ol :)
evet bu dediklerinizi deniyorum ama nafile..

• Beğen
Tepkiler: Nuru TaşDemir
PALA.

PALA.

Üye
@Nuru TaşDemir kaldı mı bu devirde :hmmm bugün senin için değişen yarın başkası için değişir kimse olduğu gibi değil.
Kendini kesecek halin yok ya :hmmm
Müslüm baba dinliyor galiba :hmmm

• Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
İnternet kodlamasını öğrenmeye çalış . Java olur , symbian olur , vs vs .

• Beğen
Tepkiler: PALA. ve Nuru TaşDemir
Nuru TaşDemir

Nuru TaşDemir

Üye
Bence iOS, Android ve ya PC için programlama öğrenmesi daha iyi olur. C++ ve Java programlama dilleri özellikle tavsiyem :)
Zaten başarıya giden yol öğrenmektir :)

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Bu doru mu @Gulu Gulu
doğru değil :no:
Kendini kestiyse doğrudur:destere:
kendimi kesmedim marketten aldım :ah
android studio üzerine yoğunlaşmak istiyorum şu sıralar. mobil uygulamalar daha çok tutuyor websitesine göre.
Bence iOS, Android ve ya PC için programlama öğrenmesi daha iyi olur. C++ ve Java programlama dilleri özellikle tavsiyem :)
Zaten başarıya giden yol öğrenmektir :)
teşekkürler evet android oldu mu iş hazır zaten ..

• Beğen
Baydırman

Baydırman

Moderator
doğru değil :no:

kendimi kesmedim marketten aldım :ah

android studio üzerine yoğunlaşmak istiyorum şu sıralar. mobil uygulamalar daha çok tutuyor websitesine göre.

teşekkürler evet android oldu mu iş hazır zaten ..
Bilgi için :tşk:

Üst Alt