sevgili aranıyor

Sponsorlu Bağlantılar

buketcik

buketcik

Üye
gazete ilanıyla daha kolay bulurdunuz.burası pek işlemiyor gibi geldi bana.bu nasıl bir konu anlamadım.:ehe

Kingmortall

Kingmortall

Üye
evet biraz kendinizden bahsedin nasıl tipsiniz ne tür özelliklerde bir eş arıyosunuz :ehe

cehili

cehili

Üye
Kaç yaşlarında olsun ? Bakire mi olsun evlenip boşanmış mı yoksa yasak ilişki yaşamış olsada olur mu :d:

'Lorelai

'Lorelai

Üye
6 senede yanmadı kafam. Yandıysa 11 senede yanmıştır. Ama seni gördüm şükrettim halime daha 12 yaşında kafası yananlar var.

Xilence

Xilence

Kapalı Hesap
Kaç yaşlarında olsun ? Bakire mi olsun evlenip boşanmış mı yoksa yasak ilişki yaşamış olsada olur mu :d:

Sözlere Birazdaha Dikkat Abi , İzdivaç Programı Burası :nono: :D :D :kop::kop::kop::kop:

----------Eklendi @ 18:36:09 ---------- Yazıldı @ 18:35:34 ----------

6 senede yanmadı kafam. Yandıysa 11 senede yanmıştır. Ama seni gördüm şükrettim halime daha 12 yaşında kafası yananlar var.

Demek Öyle :D , Galiba Birilerinde Espiri Anlayışı Kalmamış

cehili

cehili

Üye
Sözlere Birazdaha Dikkat Abi , İzdivaç Programı Burası :nono: :D :D :kop::kop::kop::kop:

----------Eklendi @ 18:36:09 ---------- Yazıldı @ 18:35:34 ----------

Demek Öyle :D , Galiba Birilerinde Espiri Anlayışı Kalmamış
Birşey yok len dediklerim de daha neler neler konuşuluyor o programlarda :d:

buketcik

buketcik

Üye
saçma sapan bir konu ve akışı hiç iyi gitmiyor sizce

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall
Kingmortall

Kingmortall

Üye
arkadaşlar en iyisi konuyu terkedelim yoksa rtük ceza verecek :naughty:

'Lorelai

'Lorelai

Üye
Söylediklerin hakarete kaçıyorsa ve buna sadece sen gülüyorsan espri demem buna ben. Kafa yandı tabii senin,doğaldır devam et. Bulaşma da bana.
Neyse konuya dönecek olursak umarım bulursun aradığın kişiyi.

mangdaşire

mangdaşire

Üye
fazla bulursan bana da ver.:ehe yada kim kaybetmişte ben bulayım?:ehe yada 11833 teki narin adama sor :D:ehe:naughty:

Kobra_FighterTR

Kobra_FighterTR

Üye
Gerginlik yaratmayalım lütfen arkadaşlar :)

Buraxlive

Buraxlive

Üye
olum taa samsundayım ankaradan manita yaptım ben sen nasıl beceremedin sırrın ne :D

Anıl Umut

Emekli Yönetici
Konunun başlığı ve içeriği yönünden buraya taşıdım.Sınırları aşmadan sınırsız yazabilirsiniz.

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
bulanlar nasıl buldunuz sevgili banada söyleyinde bende buluyum

cehili

cehili

Üye
Kardeşim cinikayarla diye bir program var indir sana uygun olanı seç tamamdir ;)

asi_gen07

asi_gen07

Üye
s.b.s servisimize hoş geldiniz dahili numarayı bilmiyorsanız sıfırı tuşlayınız.detaylı arama için 1 i.özel istek için 2 yi.oparatörümüze bağlanmak için 9 u tuşlayınız size uygun bir sevgili önerecektir .tekrar dinlemek için 5 i ana menüye dönmek için 6 yı tuşlayınız:d::naughty:
bol şanslar kardeşim:)

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Öf ya hiç yok sevgilim