Setuplarda sorun acayip bişi kafayı yicem yardım lütfen

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

eminem37

Üye
    Konu Sahibi
Setuplarda sorun acayip bişi kafayı yicem yardım lütfen
Bilgisayarıma 1.dvdyi takıyorum , iyi hoş yüklüyor , sonra 2.dvdyi takıp tamam dedikten sonra setup birden kayboluyor ve 2.dvdnin içeriği gözüküyor , sorun ne ? SORUN DVD DEĞİL ÇOK FARKLI DVD DENEDİM..

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
öncelikle bir birini tamamlayan part halinde olmayan tarzda yazdırılmış dvd onun için her iki dvd yi masa üstüne kopyalayın. bazı oyunlar öyledir setup yükleme yaparken 2. dvd yi ister ve takıp devam edersin. ama o istemiyorsa devam etmesini bekleme. kopyala hepsini öyle yükle.

eminem37

Üye
    Konu Sahibi
öncelikle bir birini tamamlayan part halinde olmayan tarzda yazdırılmış dvd onun için her iki dvd yi masa üstüne kopyalayın. bazı oyunlar öyledir setup yükleme yaparken 2. dvd yi ister ve takıp devam edersin. ama o istemiyorsa devam etmesini bekleme. kopyala hepsini öyle yükle.

Yani kardeş diyosunki, 1.dvdyi tak , içindeki setupları masaüstünde bi klasöre at , sonra 2.dvdyi tak onun içindeki herşeyide klasöre at , oradan setupla diyorsun ? , tamam deniyeceğim kardeş çok teşekkür ederim.

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Yani kardeş diyosunki, 1.dvdyi tak , içindeki setupları masaüstünde bi klasöre at , sonra 2.dvdyi tak onun içindeki herşeyide klasöre at , oradan setupla diyorsun ? , tamam deniyeceğim kardeş çok teşekkür ederim.
aynen öyle olacak. rica ederim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt