setifika almak (nasıl yaıldığı değil)

• 8 Mayıs 2011
  • 1221 Okunma
  • 20 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. arkadaşlar n8 kullanıyorum imei numaramı verip sertifika alsam garantiden çıkar mı ?

----------Eklendi @ 11:42:24 ---------- Yazıldı @ 11:27:00 ----------

gerek kalmadı arkadaşlar evde satsan 5 tl etmez telefonun imei numarasını verdim :d:

Yazan: FastBreaker
  2. onun imei si ile sertifika alsan bile N8 kabul etmez

3. yaptığın işlemde 5 tl etmiycek arkadaşım :d::d::d::d::kop::kop::kop:başka imeil ile alınan sertifika işine yaramaz :oke:

4. yoo başkaları yapmıış

5. kim yapmış seni bi güzel yemişler :ehe:ehe:ehe

6. üzgünüz.arkadaşların dedigi gibi işe yaramaz.tam yüklerken sertifika tarafından kısıtlanıyor der.:oke:

7. peki garantiden çıkar mı n8,yani herhangi bir risk var mı

8. ben kullanıyorum şu ana kadar birşey olmadı

9. aynen şöyle yazar:
    "Yükleme tamamlanamadı: Sertifika tarafından kısıtlanıyor."

kabul etmez n8

10. tamam anladım,benim sordugum garantiden çıkar mı , risk var mı ?

11. yukarıda cevap verdim ya ben kullanıyorum şu an bişe olmadı zaten hacklemiyorsun ki cihazı

12. garantiden kesinlikle ama kesnilikle ÇIKMAZ

13. peki teşekkürler arkadaşlar ilginiz için :)

14. Hack yaparsan garantiden çıkar. Normal uygulamaları sertifikalamakla birşey olmaz.

15. risk elbette var kardeş. İmei klonlandığı zaman ve yazılımsal bir problem meydana gelip garantiye gönderdiğinde red ediyorlar .. denendi ve onaylandı.. Benim başıma gelmişti sertifikasız bir programı yüklemeye çalışırken programı imzaladıktan sonra telefon göçtü. Garanti kabul etmedi ve üstüne üstlük bana az daha dava açıyorlardı illegal yollarla program yüklemeye çalışmaktan..

16. birşey olmaz kardeş korkma yıllardır kullanıyorum bir sıkıntı çekmedim çok şükür

17. milyonlarca imei numarasının içinden seçilecek 1000 imeinin arasında olma ihtimalin çok düşük. Olsa bile, üretilen cihazın yüzlerce ülke arasından türkiye'ye gelme ihtimali de çok düşük.

18. klonlansa bıle senın elınde faturan var gıdıp gostermen yeterlı telefonun acılması ıcın

19. arkadaş haklı, faturayı gösterirsin açarlar.

20. ama o zaman tek bir hatta mahkum kalmaz mı ?

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
21/11/2018 - 21:33