SetCPU

Sponsorlu Bağlantılar

Sucrofe

Sucrofe

Üye
    Konu Sahibi
SetCPU
Merhaba MaxiCep Ailesi,

Bunların anlamı ne ve en iyisi hangisi?

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
sana tavsiyem setcpu uygulamasını incelediğimden beri berbat uygulama direk sil derim trickster mod kernel setting yükle derim işlemci min hızını en düşük hangisi oluyosa onu yap kernel de overclok yoksa en yüksek mhz hızı yap derim bakayım i/o scheduler olarak row güzel sio batarya için ben ondemand row kullanıyorum peqasusq governor varsa onu seç derim ayrı bir yeri var ama ne yap et setcpu kullanma istediğin ayarı ayarlar kafasına göre ayarlıyor değerleri denedim ordan biliyorum tavsiyem ondemand row kullan frekans kilidi açık olsun trickster mod kernel settingin iyi forumlar :D

Sucrofe

Sucrofe

Üye
    Konu Sahibi
sana tavsiyem setcpu uygulamasını incelediğimden beri berbat uygulama direk sil derim trickster mod kernel setting yükle derim işlemci min hızını en düşük hangisi oluyosa onu yap kernel de overclok yoksa en yüksek mhz hızı yap derim bakayım i/o scheduler olarak row güzel sio batarya için ben ondemand row kullanıyorum peqasusq governor varsa onu seç derim ayrı bir yeri var ama ne yap et setcpu kullanma istediğin ayarı ayarlar kafasına göre ayarlıyor değerleri denedim ordan biliyorum tavsiyem ondemand row kullan frekans kilidi açık olsun trickster mod kernel settingin iyi forumlar :D
SetCPU hakkında dediklerine katılıyorum. İkidebir kendi kendine CPU hızını arttırıyor. Başka CPU hızıyla oynanılan bir uygulama bilmiyorum. Buna kaldım yani. Senin önerdiğin şeyi anlamadım tam. Kernel mi öneriyorsun, SetCPU gibi bir uygulama mı? Eğer uygulamaysa link varsa atar mısın sana zahmet? Kernel'le oynamak istemiyorum.

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
SetCPU hakkında dediklerine katılıyorum. İkidebir kendi kendine CPU hızını arttırıyor. Başka CPU hızıyla oynanılan bir uygulama bilmiyorum. Buna kaldım yani. Senin önerdiğin şeyi anlamadım tam. Kernel mi öneriyorsun, SetCPU gibi bir uygulama mı? Eğer uygulamaysa link varsa atar mısın sana zahmet? Kernel'le oynamak istemiyorum.
uygulama adı trickster mod yaz Google playe şuan bilgiasayardan giriyorum tam olarak düzgün yaz çıkar bedava olanını indir ok

Sucrofe

Sucrofe

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: YaşlıTaşCocuk54
Sucrofe

Sucrofe

Üye
    Konu Sahibi
YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
Sucrofe

Sucrofe

Üye
    Konu Sahibi

Sizce nasıl kullanmalıyım?

Sucrofe

Sucrofe

Üye
    Konu Sahibi
İnteractive yapınca telefon kendini resetliyor yav. :D

reflex

reflex

Üye
İnteractive yapınca telefon kendi kendine resetleniyor.
Resetlememesi lazım ama sen o governoru kullanma ondeamod seçeneğini kullan stock kernellerdede genelde bunlar kullanılıyo yani samsung öyle yapıyo:D

Sucrofe

Sucrofe

Üye
    Konu Sahibi
Resetlememesi lazım ama sen o governoru kullanma ondeamod seçeneğini kullan stock kernellerdede genelde bunlar kullanılıyo yani samsung öyle yapıyo:D
Custom ROM kullanıyorum.

• Beğen
Tepkiler: reflex
reflex

reflex

Üye
Sucrofe

Sucrofe

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: reflex
Sucrofe

Sucrofe

Üye
    Konu Sahibi
Denedinmi ondeamond nasıl performans stabilmi?
Ondemand kullanıyordum zaten ama Row'u Noop yaptım. Biraz daha iyi oldu sanki, bakalım. Sen anlamlarını biliyor musun bu terimlerin? Consertive, Ondemand vs. biliyor musun bunların anlamlarını?

Üst Alt