Sesi bozmadan sesi artırmak istiyorum

Sponsorlu Bağlantılar

hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
Sesi bozmadan sesi artırmak istiyorum
Müziğin sesini artırmak istiyorum

AHKE

AHKE

Üye
Root olmadan yapmak istiyorsan müzik çalar programlarına bak eger rootlu ise Kernel yükle tabi senin telefonun modeline uygun Kernel varsa

hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
Root olmadan yapmak istiyorsan müzik çalar programlarına bak eger rootlu ise Kernel yükle tabi senin telefonun modeline uygun Kernel varsa
Pc den müzik dosyasının sesini artırmak gibi bir şey varmi

advancel

advancel

Üye
Bende kanatsız uçmak istiyorum ses bozuluyorsa fizikseldir kardeşim zorlayıpta hoparlörü patlatmaya çalışmak niye çok istiyorsan poweramp full indir ceya equalizer lı müzik programı indir (soundseeder) bide öyle dene

hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
Bende kanatsız uçmak istiyorum ses bozuluyorsa fizikseldir kardeşim zorlayıpta hoparlörü patlatmaya çalışmak niye çok istiyorsan poweramp fu ll indir ceya equalizer lı müzik programı indir (soundseeder) bide öyle dene
Kulakla dinleyeceğim

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Arttırabilirsin Ama Bu Bir Yerde Cihaza Bağli Amfisi Çok Sınırda Olabilir Bazıları Max Güçte Çalişiyor Bazılarıda Kaliteli Ses İçin Orta Sevide Tutuyor Çıkış Gücünü Dene Öyle Fazlada Sorun Olmaz Bence Eğer Cızıltı Yaparsa Kullanma Patlayabilir Çıkış Birimi Yada Uzun Süreli Kullanma

androfilex

androfilex

Üye
Rootsuz telefon için poweramp tavsiyemdir. Ekolayzer ayarlarını ister elle ister hazır seçeneklerle ayarlayabilirsin. Yaklaşık 1,5 sene kulandım (spotify ile tanışana kadar)
Root gerektiren(ki kernelin de desteklemesi lazım) Viper4Android'i kullanacaksanız çok dikkat edin. Bu uygulama ile fazla kafa yordum. Kulaklığın sesi hoparlörden daha fazla çıkıyordu. Sonunda ne olduğunu anlamışsınızdır :blink: :karisti:

xmustx

xmustx

Üye
Mağazada benimde kullandığım mp3amplifier programı var.roota gerek yok

• Beğen
Tepkiler: hikmet366
xmustx

xmustx

Üye
Onun ayarını az yapın çok fayda sağlıyor.Müzik parçalarını dinleyerek ayarladığınızda aradaki farkı olumlu olarak yaşayacaksınız.Sonra birde itag isimli parça ismi ve album fotoğrafı koyabileceğiniz programı da kurunuz.o da işini mükemmel yapıyor gayet memnunum.iyi forumlar..

• Beğen
Tepkiler: hikmet366
hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
Onun ayarını az yapın çok fayda sağlıyor.Müzik parçalarını dinleyerek ayarladığınızda aradaki farkı olumlu olarak yaşayacaksınız.Sonra birde itag isimli parça ismi ve album fotoğrafı koyabileceğiniz programı da kurunuz.o da işini mükemmel yapıyor gayet memnunum.iyi forumlar..
Teşekkür ederim

Üst Alt