SesciX 2.00 Profesyonel Versiyon (Sonunda Bitirebildim :)

Sponsorlu Bağlantılar

markozz

Üye
teşekkürler paylaşım ve ugrasınız için

gsmgs

gsmgs

Üye
saol kardeş ellerin dert görmesin.

_ArDiS_

_ArDiS_

Üye
süpersin yaa soner bi ara banada anlat bunu :) ama bu kadar kapsamlısını değil tabi :D:D

endy

endy

Üye
kardeş ellerin dert görmesin

_ArDiS_

_ArDiS_

Üye
süper paylaşımmm emeğine saglıkkk...

PeSimiSt_61x

PeSimiSt_61x

Üye
çok güzel :)

myaman82

myaman82

Üye
paylaşımın için teşekkürler

wertyytrew

wertyytrew

Üye
helal olsun...
çalışmanı tebrik ediyorum...
sabredip yapmışssın

Bulut_86

Bulut_86

Üye
Teşekkürler... :)

metboy38

metboy38

Üye
eline saglık kardes deneyelim

kaptan23

kaptan23

Üye
Kardeş 7610 da çalışmadı genede sağol

habo71

habo71

Üye
teşekkürler kardeş

berkx88

Üye
bu program 6600 da çalışıyor mu?

By Ali

By Ali

Üye
tesekkurler arkadasim

g1t4r1st

Üye
N95 3rd'dir, bu program s60 içindir
yakında SesciX'e 3rd desteği eklenecektir
merhaba bu programa 3rd desteği eklendimi daha önceki telefonlarım olan 6680 ve n70 te kullandım programı çok memnunum programı hazırladığınız için teşekkür çok başarılısınzı bu konuda 3rd desteğini sabırsızlıkla bekliyorum çok işime yarayan bir program müzisyenim her dakika birşey olabiliyor evde olmadığım zamanlarda bir kayıt alabilmenin en güzek hali bu program netliği tartışılmaz kattığı ekonun güzelliği ayrı birşey zaten :):)

--------------- Ekleme ---------------

şuan kulladığım telefon 3250 xpress müzik:)

g1t4r1st

Üye
bu konuda cevap verilecek mi ?

mazlum1790

mazlum1790

Üye
teşekürler..

Soneday

Soneday

Üye
    Konu Sahibi
bu konuda cevap verilecek mi ?
Vereyim arkadaşım geçde olsa;

Bu programı 3 ayda yazdım ve milletin en çok işine yarayan şeylerinin ne olduğunu düşündüm...
Ses kayıt,ses kayıt konusunda en çok ne işe yarar bunu düşündüm ve bu ortaya çıktı...

3RD versiyonu çıkartacaktım,çıkartmasına çıkartacaktım ama askerlik geldi askere gittim ve geçen hafta geldim..
Kısmetse bunu düşünüyorum çünkü pek çok yerden 3rd meselesini duyuyorum.Bittiği an ilk olarak maxicep'de yayınlanacaktır,kolay gelsin.

Cloudzncr

Cloudzncr

Üye
programa ilk baktığımda merak edip kurcalarım .. merak ettim ama öyle bi açıklama yapmışsın ki..:Dtüm merakım kaçtı..:D indirme gereği bile duymuyorum.. emeğine sağlık burdaki baya aarkadaşın işine yarayacaktır ve yaramıştır zati..:)

g1t4r1st

Üye
Vereyim arkadaşım geçde olsa;

Bu programı 3 ayda yazdım ve milletin en çok işine yarayan şeylerinin ne olduğunu düşündüm...
Ses kayıt,ses kayıt konusunda en çok ne işe yarar bunu düşündüm ve bu ortaya çıktı...

3RD versiyonu çıkartacaktım,çıkartmasına çıkartacaktım ama askerlik geldi askere gittim ve geçen hafta geldim..
Kısmetse bunu düşünüyorum çünkü pek çok yerden 3rd meselesini duyuyorum.Bittiği an ilk olarak maxicep'de yayınlanacaktır,kolay gelsin.

Cevabın geç olması sorun değilde arkadaşım birşey daha diyeceğim ozamanlar 3250 xpress müzik kullanıyordum 3rd desteğini beklerken ( O zamnlar sanki 30 sene öncesini anlatıyorum :D ) şuanda s40 v3 serisinden 3120 c kullanıyorum 3rd desteği artık olmasına gerek yok arkadaşlar için iyi olur ama benim için s40 v3 desteği gündemde şuan bu konudada bi yeşil ışık yakıcağını umuyorum =)) :D

--------------- Ekleme ---------------

ard arda olucak ama hayırlı teskereler agam :D

Üst Alt