SES TUŞU BOZULDU RECOVERY MODA NASIL GİRERİM?

Sponsorlu Bağlantılar

akin1905

Üye
    Konu Sahibi
SES TUŞU BOZULDU RECOVERY MODA NASIL GİRERİM?
arkadaşlar telefonum s3 ses arttırma tuşu bozuldu size sorum recovery moda girme tuşlarını değiştirebilirmiyim yada pc den telefonu usb kablosuyla bağlayıp yeniden başlatmayı denedim olmadı bunun bir çaresi varmı rom atınca samsung yazısında kalıyor recovery menüden wipe işlemini yapamıyorum

baskahmet

baskahmet

Üye
Telefon aciliyorsa rom manager adli uygulamayi yukleye ve reboot to recovery de :) acilmiyorsa cozumunu bilmiyorum

• Beğen
Tepkiler: Bülent872

akin1905

Üye
    Konu Sahibi
abi açılmıyor samsung yazısında kalıyor açılması icin recovery moda girip wipe yapmam lazm ama girilmiyor

thecentilmen

thecentilmen

Üye
Telefonun ses tuşunu yaptır çok uğraşma

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
manyax2007

manyax2007

Üye
Cihazda yüklü android versiyonuna uygun romun içinden param ve wipe dosyalarını çıkarıp iki ayrı .tar dosyasına dönüştür. Oluşturduğun dosyalardan önce param.tar dosyasını sonrada cache.tar dosyasını odinle pda kısmından downlad mode alıp cihaza at kendini sıfırlar ;)
tar dosyası yapımını bilmiyorsan android versiyonunu söyle sana ben oluşturup link atarım

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Quick boot adlı uygulamadan kolayca girebilirsiniz

osmnbabaoglu

osmnbabaoglu

Üye
Maalesef cihaz kapalıyken ses tuşu çalışmayacağı için recoverye giremezsin tuşunu tamir ettirmen en hızlı çözüm olacaktır

• Beğen
Tepkiler: Bülent872
TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
hocam eğer cihaz açılıyosa ve USB Debugging açıksa linkten programı indirip açın sonra teli PC ye bağlayın eğer programda telefonun bilgileri çıkarsa sağ alt köşede reboot butonundan in recovery yi seçerek recovery menüsüne girebilirsiniz

35alisan42

Üye
@akin 1905 hocam play storedan Rashr uygulamasını indir ve açıp Recovry modda başlata bas Recovry modda açılacaktır

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
  • Beğen
Tepkiler: snapdroid ve ghstr
snapdroid

snapdroid

Üye
Bahadır demese ben diyecektim. Bazıları direk okumadan atl İyi. Bide aylar sonra gelen edit:
Cihaz noldu?

TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
sefa1471

sefa1471

Üye
çok basit bir devre yapıyorsun hatta devre bide değil. şarj aletinin telefona taktığın o soket kablo ve direnç lazım . dükkanda vardı istersen sana resimlerini ve ne gerekli olduğunu yarın atabilirim

vedat113

Üye
Tarih 2022. Ben de aynı dertten muzdaribim. Ama bendeki sorun şöyle. Telefonun ekranda hiçbir sorun (Düşme, Darbe) yokken, telefona yaptığım yanlış müdahale sonucunda ekran pixel pixel oldu. Telefon açılıyor fakat hangi menüde olduğunu göremiyorum. Bu yüzden boot moduna giriş yapamıyorum. Yardımcı olacak arkadaşlar var mı?

Üst Alt