Ses kalitesi en iyi telefon

xardias

Üye
    Konu Sahibi
Ses kalitesi en iyi telefon
Yeni bir android telefon almak istiyorum, olmazsa olmaz en önemli önceliğim ses kalitesinin ve seviyesinin yüksek olması, önerileriniz için şimdiden teşekkürler

TheNightMare.

Moderator
LG Ses Konusunda Başarılı gibi. LG öneririm...

Adam ses kalitesi diyor siz lg falan diyosunuz. Kardeşim git htc 8 9 yada 10 serisinden birini al

Tepkiler: mesut1979 ve bozkirdangelen

Bysnbad

Kapalı Hesap
Ses konusunda her cihaz makul sevyede ses var bunun daha çok kalitelisi üstünde olmaz istersen en son modeli alsanda degisen bisey olmaz bence her cihaz ses makul seviyede

MaxipmaN

Üye
model de önemli de içinceki ses çipi de önemli

Tepkiler: muhammettvurucu

xardias

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy s8 Plus 32 bit/192 kHz’lik Hi-Fi ses yongası kullanıyormuş hoparlör kalitesi nedir bilemiyorum ama

LG V20 Alınız.
Gerek hoparlör gerek mikrafon kayıt olayı çok çok üstün ...

Lg g4. Ithalatci firma garantili almani oneririm...

Sent from my LG-H815 using

Galaxy Ace

Tepkiler: muhammettvurucu
htc 8-9-10-11 diğerlerini söyleyenler muhtemelen htc'nin kalitesini duymamıştır (ses yüksekliği değil kalite)

Tepkiler: mesut1979
Burada yazılan cihazların neredeyse hepsini kullanmış biri olarak kesinlikle ve şiddetle HTC 10 öneririm. Sattığım hala pişmanım

mcnpl4

Üye
Htc yada sony önceliğin olabilir. Fiyat olarak da uygun modelleri vardı iki markanın da. Bende z5 compact var bir de sony kulaklık aldım (kutudan çıkan kötüydü) çok memnunum. Hem müzik performansı iyi hem de şarj konusunda başarılı

En iyi ses kalitesi HTC'de. Teknolojilerini inceleyebilirsiniz.

Tepkiler: SoulsEagle ve mesut1979
Sony z3 compact telefonumdan galaxy s7' ye geçiş yaptığımda tek hoparlör olayinin çokta başarılı olmadigini farkettim. Ses olarak yüksek belki ama kalite olarak geride kaldığını söyleyebilirim.
Ben de ses konusuna önem veren biriyimdir telefon secimi yaparken. Spotify da internet paketimi sömürmesine ragmen en kaliteli modda dinlerim müziğimi. Kulaklıkta farkı çok hissetmedim.
Tavsiyem çift hoparlör olan modeller olur. Htc bu konuda iyidir.

Son düzenleme:
Çift Kanal HTC Mİ Kulanıyodu he? Önde Çift Vardı Ona Bak