Sertifika için imei no verilen "opda.net.cn" sitesi ne kadar güvenilir?

Sponsorlu Bağlantılar

mustiki212

Üye
Bekleyin arkadaşlar..telefonun yada hf kartını içini gösterecek flash uygulamları çıkar..bağlarız usb den cihazımızı paşalr gibi uygun cracki yaparız...bi kaç oyun bi kaç program ekisk olmuş..office dosyalarını açmasın bi kaç ay nolcek...bende vermedim vermeyede niyetim yok...avrupa tabanlı bişi olsa(mesela alman) direk verirdim imei ..adam ne yapsın benim imei numaramı zaten onlarca telefonu var..ancak satar oda başka..:=):d:...ulaa baya entrika çıkacak bu işten .:ehe

Jomolocco

Jomolocco

Üye
eN MANTıklısı vermemek.bİRAZ daha bekleyelim bakalım

wanted19051995

Üye
İyide arkadaşlar bu siteye ımıe numarasını verdıkden sonra ve bunu telefona yukledıkden sonra telefonun garantısı bıtıyormus olası bı durumda ne yapacagız? İster istemez telfonu kendımız yaptıracagız garantısı suren telefon sahıplerı yapmasın BENCE.

Freestyle.Cod

Freestyle.Cod

Üye
yok yhaw garanti bitmez ben opdadan aldım 1 gün içinde geldi 1.5 aydır hiç bir sorun olmadan sertifikamı kullanıyorum

karizmatech

karizmatech

Üye
faturali aldiginiz malin imei kopyalansa dahi elinizde fatura oldukca sorun olmazki yani xp ve vista kopyalarini microsoft hep yakaliyor ne oluyor orijinal fatura bilgilrini verdigi icin surekli guncelliyor kopyalayan yapamiyor ayni kapiya cikar korkmayin iciniz ferah olsun ben optadadan sertifika aldim kullaniyorum sorunsuz hem olsa ne yazar nokia dan istersin yenisini garantiden olur biter

dostum faturan olsa dahi nokia müşteri hiz. cihazını tek numara ile eşleştiriyor. yani cihazını satmak istesen de elden çıkartamazsın...:evet:

ferdikan

ferdikan

Üye
Aman Beee Ben Verdim Gitti :naughty: Yarın Alcam İnşallah Bişi Olmaz :aha:

scatman_35

Üye
arkadaşlar başka telin imei'sini ver yazmışlar peki bunu deneyen varmı? bi arkadaş olmuyo demiş. başka bir telin imei'sini veripte sertifika alan var mı???

greeenhouse

greeenhouse

Üye
arkadaslar imei numarası klonlanırsa zaten diğer telefon da kapanıyo bi sıkıntı olacagını zannetmiyorum garantiye gönderirseniz de size vereceği tek cevap: distribütorle görüsün... distribütör de size diyecekki faturanızı ve dilekcenizi yollayın, tek bir telefon numarasıyla calısır.. dolayısıyla hat değiştrmeniz veya cihazı satmanız imkansız...

zamanında geldi bu olay başıma...tertemiz telefonum tek bir hatta mahkum olmuştu

sinan_290x

sinan_290x

Üye
arkadaşlar ben tam veriyordum vazgeçtim bu okuduklarımdan sonra. doğru ne gerek var birkaç dakika kullanabileceğim program uğruna sabah akşam aklıma kurt düşmesini, şu imeiyi verdim acaba ne olacak diye beklemenin ne manası var. Yeni aldığın N95e büyük bir hevesle sensör uygulamaları yüklemek istedim ama çoğu sertifika hatası verdi yüklemem yani ne olacak. kafa rahat arkadaşşş.

scuf

scuf

Üye
öyle sadece imei nosunu bilipte klonlama işi kolay değil elinizde tapu gibi faturanız olduktan sonra ister cümle alem duysun o tel senin malın kimsecikler bişi yapamaz , imeni nosunu bilmekle bişey olmaz amma korkak düşünüyorsunuz yaw amaç imei öğrenmekse o zman sallar bi imei numarası bir nokia kullanıcısnın imesi tutar hayde telefon gitti elimizden bu kadar kolaymı bu işler ayrıcada opda veya bunun gibi siterlerde sertifika alıpta bu güne kadar imeim çalındı vs diye bi şikayette gelmedi kimseden milyonlarca kişi var bu gibi sitelerden sertifika alan demekki güveniyolarki alıyorlar sertifikayı ayrıca sertifika almanın tek yolu bu eğer bu iş riskli diyorsanız ( ki bence değil ) bile program yüklemek için değer bu riske programların çoğu sertifika istiyor çünkü sertfikiasız programlar çok az .

SilentOne

SilentOne

Üye
walla onu bunu anlama ımeı kopyalnaırsa sonu kotu olur ama illa denemek istiyosan git 5 10 tl lik telefon dene yani

seksat59

Üye
sizler koyun indirdiğiniz serfitikalı dosyaları bizde indirelim bakalım sonra baska telefonun imei oluyomu diye demi
yapan arkadaslar koysun buraya cery ve dosyalarını xD

umut0077

Üye
arkadaşlar tam imei nomu sorgulattım yazacaktım ki dur dedim kendime imei nosu öyle dağıtılacak bişe değil. 1-2 program veya oyun uğuruna telefonumu riske atamam. bırakın telefonunuz hacklenmesin bırakın 5 dk oyun oynamayın. illaki oyun oynuyacaksanız biriktirin paranızı bi PsP alın bakın rahatınıza BENCE riske atmaya DEĞMEZZZ.

punqermojo

Üye
kardeş gerçekten çok haklısın imei hafife alınıcak birşey degil klonlarınırsa 2 telefonda yalan oluyor
yapanlar var ama tavsiye etmiyorum bence hack eniyisi ;)

Zaman_yolcusU

Zaman_yolcusU

Üye
EN iyisi vermeyin bugune kadar rastlamadınız bende n 96 vardı verdim tel 3 ay sonra kapandı bende parça olarak satmak zorunda kaldım yazık oldu bütün yazın çalıstıgım emegime vet ek imei verdigim yer orasıydı su an 5800Xm ladım vermeye hiç niyetim

MEZARKABULL

Üye
İki ucu pis değnek bu mesele ya

Bir yanda sınırsız programlar ve oyunlar
diğer yanda klonlama tehlikesi :)

skyhanb

skyhanb

Üye
vay arkadas bende güvenmiyorum abi bi arkadas sallar tutar ne olucak demiş de sen kontor numarasını sallayıp tuttura biliyormusun yükleyebiliyormusun hazır İMEİ numarası varken bende güvenmiyorum Üstelik Bi kac arkadas sorun yasadım demiş bloke edilmiş telleri:S Gerek yok hack yöntemi yokmu bilen numara vermeden ? yardımcı olsun

omarkatip

Üye
Ben de opda sitesinden dosya aldım.Faturanız varsa gerisini boşverin.Telefonun Uygulama hatası vermesi daha sinir bozucu

crazypaker

crazypaker

Üye
yaa arkadaşlar çok mantıksız düşünüyorsunuz bu kapatma olayı sadece türkiyede var diğer ülkelerde ime aynı die kapatmıyolar cihazları opda klonlayıp napıcak hadi sizin imeinizi bi cihaza klonladı diyelim klonladığında klonlanan cihazın türkiyeye gelme ihtimali sizce varmı hem o siteden milyonlarca kişi sertifika alıyo bu adamlar klonlicak milyonlarca telefonu nerden bulucak eğer sizin elinizdeki telefon imei sorgulamada örneğin 5800 xm ithal yolla gelen kayıtlı cihaz olarak gözüküyorsa zaten o imei 5800 aittir adamlar örneğin bu imeiyi bir anycool T828 e attılar araştırmada bu imeinin 5800 a ait olduğu yani sizin cihazınıza ait olduğu yine belli bunlar kolay işler değil adamlar salakmı piyasada olan bir telefonun imeisini kopyalasınlar kopyalicak olsalar bile 5110,ericson T10,T28,3315 gibi hurdaya çıkımış kullanılmayan cihazları seçerler örneğin bizim ülkemizden 5110 cihazları toplatılım azerbaycan'a ithal ediliyor bizim akıllı telefon bayilerimizde azerbaycana gönderirken bu 5110 cihazların imei no larını biyere kayıt ediyolar ithalat işlemi bitip cihazlar azerbaycana gittikten sonra burda kapanan çin malları telefonlara bu imei no larını kopyalıyolar ben anycool T828 kullanırken bi tanıdık telefoncu abimize bu şekilde toptan gönderilen 5110 lardan birinin imeisini attık bu çin telefonundada gprs,mms gibi özellikleri hiç kullanmadım çakmasınlar die ve teli satana kadar hiç kapanmadı:):)