Yardım Sertifika Hatası ?

Sponsorlu Bağlantılar

yusufgiderim

Üye
    Konu Sahibi
Sertifika Hatası ?
bazı uygulamalarda sertifika hatası. Uygulama sahibiyle görüşün diyor bunu çözümü varmi sertifika hatası nedir? Uygulama sahibini nerden bulacağız? Bilgi verirseniz herkese faydalı olur teşekkürler

bayon

Üye
kardeşim konu açmak için gireceğin zahmet yerine google a bi yazsan çözüm bulacaksın :)

• Beğen
Tepkiler: asigsasi

yusufgiderim

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim konu açmak için gireceğin zahmet yerine google a bi yazsan çözüm bulacaksın :)

:) mantıklı dedin ama aradım bazı forumlar var şunu kur bunu kur yazıyor verdiği programda sertifika hatası veriyor. E verdiği program bozuk olunca saçma paylasimlar oluyor yani güncel konu lazım

Bilgehan94

Bilgehan94

Üye
adresindeki uygulamayı indir programı tel hafızasına (c) kur sonra yüklediğm programı(safe manager) aç sana 3 tane soru soracak hepsine HAYIR de .program açılınca sırasıyla other ve file manager a tıkla sonra E:/FP2hack yoluna git ordan updatedswicertstore.dat dosyasını kopyala C:/resource/swicertstore/dat yoluna yapıştır sonra karşına bi kod sayfası gelecek orda yazan 4 haneli kodu yaz tamam de .Sonra tekrar E:/FP2hack yoluna git RomPatcherPlus_3.1_FP2.sisx dosyasını tel hafızasına(c) kur kurlum bitince rompatcher(veya yetkiler iki isimdede olabiliyo) uygulamasını aç orda ki seçeneklere tik işareti koy programdan çık ve sertifika hatasından kurtuldun :) (eğer teli yteniden başlatırsan tikleme işlemini yeniden yapman gerekir) BU YÖNTEM FP2 TELLERDE ÇALIŞIR FP1 DE ÇALIŞIRMI BİLMEM bu arada yazı gözünü korkutmasın en fazla 5 dakikanı alıyo :)bide eğer istersen işin bitince safe manageri sil başka bi işe yaramıyo :D

yusufgiderim

Üye
    Konu Sahibi
bunları ben anlamıyorum keşke bilen biri yanımda olsa yinede saol Kardeşim

Üst Alt