Sertifika Hatası ?

• 22 Eylül 2013
  • 541 Okunma
  • 7 Cevap

1. bazı uygulamalarda sertifika hatası. Uygulama sahibiyle görüşün diyor bunu çözümü varmi sertifika hatası nedir? Uygulama sahibini nerden bulacağız? Bilgi verirseniz herkese faydalı olur teşekkürler

Yazan: yusufgiderim
  2. kardeşim konu açmak için gireceğin zahmet yerine google a bi yazsan çözüm bulacaksın :)

asigsasi bunu beğendi.
  3. :) mantıklı dedin ama aradım bazı forumlar var şunu kur bunu kur yazıyor verdiği programda sertifika hatası veriyor. E verdiği program bozuk olunca saçma paylasimlar oluyor yani güncel konu lazım

4. http://www.mediafire.com/download/6xe16haa5crwvoi/N8FanClub.com_Nokia_Belle_FP2_Hack.zip adresindeki uygulamayı indir programı tel hafızasına (c) kur sonra yüklediğm programı(safe manager) aç sana 3 tane soru soracak hepsine HAYIR de .program açılınca sırasıyla other ve file manager a tıkla sonra E:/FP2hack yoluna git ordan updatedswicertstore.dat dosyasını kopyala C:/resource/swicertstore/dat yoluna yapıştır sonra karşına bi kod sayfası gelecek orda yazan 4 haneli kodu yaz tamam de .Sonra tekrar E:/FP2hack yoluna git RomPatcherPlus_3.1_FP2.sisx dosyasını tel hafızasına(c) kur kurlum bitince rompatcher(veya yetkiler iki isimdede olabiliyo) uygulamasını aç orda ki seçeneklere tik işareti koy programdan çık ve sertifika hatasından kurtuldun :) (eğer teli yteniden başlatırsan tikleme işlemini yeniden yapman gerekir) BU YÖNTEM FP2 TELLERDE ÇALIŞIR FP1 DE ÇALIŞIRMI BİLMEM bu arada yazı gözünü korkutmasın en fazla 5 dakikanı alıyo :)
    ---
    bide eğer istersen işin bitince safe manageri sil başka bi işe yaramıyo :D

5. bunları ben anlamıyorum keşke bilen biri yanımda olsa yinede saol Kardeşim

Yüklüyor...
25/09/2018 - 03:04