Sertifika almaya karar verdim ama..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ultrayer6

ultrayer6

Üye
telefonunun wifi alıcısı, wifi vericisine dönüşüyor ve senin internetinden çevrendeki cihazlar faydalanabiliyor. Tıpkı wifi modem gibi.
Üstelik güvenlik durumunu belirleyebiliyor, şifre koyabiliyor, ip numarası falan hepsini kontrol edebiliyorsun.
Sana giren cihazları görebiliyorsun.
internet kullanım miktarını, kim kaç mb yemiş onu, internet hızını gösteren ibreler de var.

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Telefonu kablosuz modem olarak kullanıyorsun biz arkadaşla yaptık arkadaşımin nokiasi gördü fakat diğer arkadaşımın telefonu lg görmedi. Güzel bi program tavsiye ederim okulda falan açarsın wifi destekli telefonu olan kızlar girip kullanır... :d: :d: :d:

ultrayer6

ultrayer6

Üye
biz de yaptık. C5-03 gördü, 5800 gördü, c7 gördü, n96 gördü, laptop da gördü ama galaxy ace görmedi. Sanırım sadece nokia modelleri ve bilgisayarlar görebiliyor.

----------Eklendi @ 22:40:48 ---------- Yazıldı @ 22:40:17 ----------

samsung wave 2 de görmedi bu arada

'Patron

'Patron

Üye
    Konu Sahibi
tamm ozman.ben inte baglanmak icin kabloyu baglamam laptopa.direk bundan girerrm.iyiymiss :ehe:

ultrayer6

ultrayer6

Üye
uygulama türkçe olduğu için hem rahat da edersin.

Bu arada sertifikan gelene dek ovi'den demo versiyonunu indir.

Arama bölümüne "joikuspot" yaz ve 2 şey gelecek biri ücretli versiyon biri demo, demoyu indir.

'Patron

'Patron

Üye
    Konu Sahibi
uygulama türkçe olduğu için hem rahat da edersin.

Bu arada sertifikan gelene dek ovi'den demo versiyonunu indir.

Arama bölümüne "joikuspot" yaz ve 2 şey gelecek biri ücretli versiyon biri demo, demoyu indir.
Ohoo hacı ben sertıfıkayı ındırdım bıle okumadın heralde bı oncekı sayfaya bak.Siteyı çince yaptım hemen ındırım beklemeye gerek yok.İndirdim bounce ve camera proyu kurdum bıle:d: biraz once de joikuspotu kurdum guzel bişeye benzıyor.laptoptan bağlandım internet erişimi var gözüküyor ama bağlanıyor diyor sonra sayfa goruntulenemıyor diyor anlmadım.:allalla: ama gerek yok usb ile bağlamak daha kolay hem usb den şarz oluyor :)

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Joikuspot Bataryayı Çok Harcıyomuş Kullananlar Diyor Ben Daha PC De Kullanamadım...

giray38

giray38

Üye
3-5 gün bekle diyor işte (;

guero

guero

Üye
yukarı dil seçeneklerinden çinceyi seçin ve tekrar cer- yazan bölüme gelin sertifikanız inecektir.:evet:

'Patron

'Patron

Üye
    Konu Sahibi
yukarı dil seçeneklerinden çinceyi seçin ve tekrar cer- yazan bölüme gelin sertifikanız inecektir.:evet:
:D Off:ah sağol kardeş konuyu ıncelersen çoktan çözduğumu gorursun sağol yınede.

ultrayer6

ultrayer6

Üye
başlığı değiştir bence

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...