Series 60 Scalable Skin Support Gerekli

Sponsorlu Bağlantılar

mak123

Üye
explorer

e.etoo

e.etoo

Üye
ben nokia n70 ten ne kadar series60scableskinssupport adında 13 tane dosya buldum ve dosyaları kopyaladım 6630 uma atamıyorum bana yardımcı olurmusunuz

b-boy_emre

Üye
teşekkürler

orduludost

orduludost

Üye
arkadşlar,bnde bu sorunu yaşyordum,, arkdşmn n72 sinde z/system/install klasörnde bullnn s60scableskinsupport adnda dosyyı profiexplorer yardımıyla 6630 uma attım kurdum. ve bundan snra scabble skn supprt grkli hatası werdiği temlrda bu hatayı vermedn temrı yükledi ve çlştrdı.tlfnm 6630v 6.03.40

nick_sedat

Üye
lütfen yardım edinnn yhaa kocaman sitede bu sorunu çözecek kimse yokmu :hmmm

Strongcold

Üye
arkadaşlar link koymayı bilmiyorum site üyelikte istiyor ama şu adreste birşeyler var ingilizcesi iyi olan arkadaşlar çözebilir herhalde konuyu. adres=
İndirdim işallah açar kardeşim. paylaşımına teşekkür ederim adminede saygılarımı sunar başarılarının devamını dilerim.Telefonum 6600 ve bazı programları yüklemede bu konumuzun hatasını veriyor işallah açar.Bazı temalarda bu programı destekleyerek açıyor.Her şey için saolun emeğinize saygı :oke:

americanboy

americanboy

Üye
:oke:

gozey

gozey

Üye
tskkr ettim beni bilgilendirdiğin için

elazıg44

Üye
yukarıdakı link calişmiyor baska sekil yardimcı olsanız size minnetar kaliriz

mcmobil

Üye
arkadaşlar buldum sonunda ama bir sorun oluştu bu dosya bileşen diyor kuramadım sizde yardim ederseniz buluruz sonunda site sitesinde var

dj_falcon

dj_falcon

Üye
N72 den alan arkadas dosyayı buraya koyda herkes faydalansın ?

tofaş_59

tofaş_59

Üye
bazı temalar için istiyo ama genellikle hareketli temalar için istiyo

Üst Alt