Sergen Yalçın : Lucescu'yu Dövüyorlardı !!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
Sergen Yalçın : Lucescu'yu Dövüyorlardı !!!

Sergen yalçın'dan şok iddia... "Beşiktaşlı futbolcular Lucescu'yu dövüyorlardı..."

Beşiktaş'da aynı dönemde görev alan sergen Yalçın, o dönem ki hocası Lucescu ile ilgili şok bir olayı paylaştı.

"BEŞİKTAŞLI FUTBOLCULAR ONU DÖVÜYORDU"

Sergen Yalçın, Mircea Lucescu'nun kendisini dünyanın en iyi 11'ne aldığı haberin programda yayınlanmasından sonra arka arkaya şok sözler söyledi.

İşte Sergen'den Çok Tartışılacak Açıklama

"Ben öncelikle şunu anlayamıyorum; bu adamı Türkiye'den kaçırdılar. Ben kariyerim boyunca böyle mükemmel bir futbol adamı tanımadım. Herkes kendi menfaatleri yüzünden Lucescu'ya yüklendi. Şöyle böyle dediler adamı kaçırdılar. Bir daha böyle adamı zor görürler"

"BEŞİKTAŞLI FUTBOLCULAR LUCE'Yİ DÖVÜYORLARDI"

Sergen, Kanaltürk'de yayınlanan programda şöyle devam etti. "Bir maçta devre arasında Beşiktaşlı futbolcular Lucescu'nun üzerine yürüdü, Sinan engin ile araya girmesek adamı döveceklerdi. Daha fazla detay vermem. Böyle bir şey yaşandı, kimsenin haberi var mı yok! Çünkü Lucescu kompleksiz bir adamdı. Bu olayın ardından bile tek bir laf etmeden göreve devam etti" dedi.

Bu açıklamaların hemen ardından Sergen'in şok iddiası sosyal medyada gündem yarattı.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Adamı şimdi kapmak için uğraşıyorlar ...
Hey gidi insanoğlu ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...