şeref abim andıriyoid yüklicek xD

Sponsorlu Bağlantılar

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Ben acmayi unutmusum :ehe

MrExpert

MrExpert

Üye
:ah

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Seref abeeeyyyy andiriyoit bolumune mod olurmusunuz ama co-moderator :zong:

-Emre

-Emre

Üye
Ya bana da anlatın şu konuyu harbi fransız kaldım burda :(

MrExpert

MrExpert

Üye
Eski gereksizler bilir bunu herkez bilmez...

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Ya bana da anlatın şu konuyu harbi fransız kaldım burda :(

colchiques, mon amourfleurissent, fleurissentles amants d'aimerpérissent, périssentfleur au poison mortelcolchique est meurtrièrecomme la feuille d'automneil ne faut pas tombertomber, tourbillonneren ronde monotonemoi, je veux te garderau-delà d'un étémon amour, mon amourd'un été, mon amourmon amour, mon amouret pour toujoursl'amour même éternene connaît d'antidotea ce poison mortelautre qu'une capotemoi je veux te garderlà, au creux de mes jambeset ce temps pour s'aimerne doit rien volera la vie, mon amourmon amour, mon amoura la vie, mon amouret pour toujours

Legendary.

Legendary.

Üye
Konu dışındaydı battal :ehe

ka_za

ka_za

Üye
En sevdiğim konuyu geri hortlatmissiniz oley :D Ne günlerdi :o

ka_za

ka_za

Üye
Seref abeeeyyyy andiriyoit bolumune mod olurmusunuz ama co-moderator :zong:

Özellikle aklima geldin sana o gün baska biride 12 yaşında demisti bide burda oyle bişe demisti senle baya bi yas dalgası geçiyodum gördüğümde :D

-Emre

-Emre

Üye

colchiques, mon amourfleurissent, fleurissentles amants d'aimerpérissent, périssentfleur au poison mortelcolchique est meurtrièrecomme la feuille d'automneil ne faut pas tombertomber, tourbillonneren ronde monotonemoi, je veux te garderau-delà d'un étémon amour, mon amourd'un été, mon amourmon amour, mon amouret pour toujoursl'amour même éternene connaît d'antidotea ce poison mortelautre qu'une capotemoi je veux te garderlà, au creux de mes jambeset ce temps pour s'aimerne doit rien volera la vie, mon amourmon amour, mon amoura la vie, mon amouret pour toujours

:zzz: cok güzel anladım ya komikmis.

ka_za

ka_za

Üye
Hort

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
AYIPTIR GÜNAHTIR YA 12 YAŞINDAYIM YA BU MU ABİLİĞİNİZ BU MU SEVİYENİZ?SADECE ARANIZDAN 1 TANE İNSAN GİBİ İNSAN İNSAN EVLADI ÇIKTI YAŞI KÜÇÜK DEDİ.ABİM SANA SAYGIM SONSUZ!

BU SÖYELEYEECEKLERİM BENİ SAVUNAN ABİM DIŞINDAKİLER İÇİN GELSİN! SİZ HİÇ Mİ 12 YAŞINDA OLMADINIZ?HİÇ Mİ SAÇMALAMADINIZ?HİÇ Mİ BAŞKASI GİBİ OLMAK İSTEMEDİNİZ?HE SORARIM SİZE?BU MU SİZİN ABİLİĞİNİZ İNSANLIĞINIZ?AYIPTIR GÜNAHTIR BE YAZIKTIR BE.NEREYE GİDİYOSUNUZ EEEEY GENÇLER EEEEY İNSANLAAR?Bİ İNSANLA DALGA GEÇMEK BU KADAR BASİT Mİ?GÖRENDE ATOMU SÖKÜP BAŞTAN TAKIYONUZ SANCAK NE EGOLU ADAMLARSINIZ YA.ALT TARAFI ALO DİYON İKİ OYNUYON BİTTİ.BU MU SİZİN İNSANLIĞINIZ KENDİNİZDEN KAÇ YAŞ KÜÇÜK BELKİ HATTA VE HATTA KENDİ YAŞITINIZ KİM BİLİR?MESELA BENCE WEEWOO VE KABIZ CİVCİV 11 12 YAŞLARINDA.BU MU YANİ İNSANLIĞINIZ?

ama ben yılmayacağım ve tekrar soruyorum şeref abim şu an yurt dışında ve hakkariye gitti.ben nasıl andıroyid internetten indirip yükleyeceğim?cdsinin satapını kim atar?

- - - Eklendi - - -

BAKIN YAŞIMA GÖRE NASL OLGUN YAZDIM GÖRDÜNÜZ MÜ?DEMEKKİ AKIL YAŞTA DEĞİL BAŞTAYMIŞ! BURDAKİLERİN ÇOĞU BENDEN7 8 YAŞ BÜYÜK AMA ÇOĞUNDAN AKILIYIM BUNU BİLİN HEE

Sen 12 yaşındamısın

Archonn

Archonn

Üye
Oha utanmadan milenyumda doğanlar var .

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Evet 12 yasindayim XD

MrExpert

MrExpert

Üye
Neden yaşını küçültüyorsun benim bildiğim 11 din ama :hmmm

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Neden yaşını küçültüyorsun benim bildiğim 11 din ama :hmmm

Komplekse giriyorum... Cok yasliymisim gibi geliyor. 11 yasindayim sesim kalinlasti. İnsanlarin sesi 13-14 yasinda kalinlasir benim 11 yasinda basladi. Nasil komplekse girmeyeyim

MrExpert

MrExpert

Üye