serbest bölüm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fatih[Sag0]HiphoP

Fatih[Sag0]HiphoP

Üye
    Konu Sahibi
bu bölümde muhabbet edebiliriz yardıma ihtiyacınız varsa yardımcı oluruz aradığınız bişey varsa buluruz(bulamassak kusura bakmayın) istediğmiz şeyleri yapabiliriz. vs. vs. vs.
  • :konus:

_KadirşinaS_

Üye
O zaman ben başlayayım. Senin şu avatarındaki ufaklık ne tatlı bir şey maşallah. Allah ailesine bağışlasın. Kardeşin filan mı?:oke:

Fatih[Sag0]HiphoP

Fatih[Sag0]HiphoP

Üye
    Konu Sahibi
ya biz sadece muhabbet etmicez istediğiniz herşeyi yapabilirsiniz burada içinizden geçenleri
muhabbet vs. vs.
:bigstar:

--------------- Ekleme ---------------

O zaman ben başlayayım. Senin şu avatarındaki ufaklık ne tatlı bir şey maşallah. Allah ailesine bağışlasın. Kardeşin filan mı?:oke:
yok kardeşim değil o benim biricik yeğenim onu çok seviyorumbi ane daha yeğenim var oda çok tatlı :op:
http://www.maxicep.com/uyeler/xkadir61/200097/album-170.html
buradan yeğenlerimin resimlerine bakabilirsin.

kurt bey

kurt bey

Üye
İstediğimiz herşeyi yapmakdan kastın nedir merak ettim?

kurt bey

kurt bey

Üye
fatihsagohiphop™;1011550' Alıntı:
biz burada saece muhabbet etmiyoruzki:)
Napıyon gözüm doktorculukmu oynuyon:ehe

Fatih[Sag0]HiphoP

Fatih[Sag0]HiphoP

Üye
    Konu Sahibi
offf beee:@

mservank

mservank

Üye
Fatih sende aynı veya benzer konu açmak kronikleşti sanırım.:)

elmyra

Üye
:yuru:yuru:yuru:yuru:yuru
:ehe:ehe:ehe:ehe:ehe:ehe:ehe:ehe:ehe:ehe

_KadirşinaS_

Üye
Ya boşverin adam bir konu açmış. Bir tane daha olsa ne olacak yani.Bu arada yeğenlerin harbi çok tatlıymış. Benim için öpresin onları.:oke:

iremm

iremm

Üye
Ya boşverin adam bir konu açmış. Bir tane daha olsa ne olacak yani.Bu arada yeğenlerin harbi çok tatlıymış. Benim için öpresin onları.:oke:

sendemiii hayıııııırrr bunu sen diyemezsin bu sen olamassın :ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt