SEO Fiyat


bilcod1

Üye
    Konu Sahibi
Günümüzün en yaygın tanıtım araçlarından biri olan SEO günümüzün ve geleceğimizin yükselen hizmetidir. SEO(search engine optimization) arama motoru optimizasyonu olarak bilinmektedir. Yani Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarında ilk sıralarda yer almasını sağlamaktadır. Seo’nun firmalara sağladığı bir çok avantajı vardır. Seo’nun özellikle büyük firmalara sağladığı en büyük avantajı müşteri potansiyelini arttırmaktır.

Firma ve şirketler mevcut hizmet ve ürününü SEO yöntemiyle tanıtmaktadır. SEO fiyatları konusuna geldiğimizde çok geniş fiyat skalası vardır. Merdiven altı dediğimiz küçük çaplı firmalar daha düşük ücret talep ederken büyük çaplı profesyonel daha fazla ücret talep etmektedir.

SEO düşünüldüğü kadar basit bir hizmet değildir. Yanlış uygulanan ya da black hat seo dediğimiz seo uygulaması yapıldığında sitenizin bam yeme olasılığı yüksektir. Google tarafından bamlanan site uzun bir süre arama motorlarında yer alamamaktadır buda siteyi büyük bir zarara uğratmaktadır. Sitenizin başarıya kısa sürede ulaşması için mutlaka profesyonel uzmanlardan destek alın. çoğu firma tarafından paket halinde sunulmaktadır. Her bütçeye uygun seo paketleri mevcuttur. Firmaların hedef müşterilere ulaşması ürün ve hizmetin tanıtılması için bu yola başvurması gerekmektedir.

belirlenirken öncelikle rakip ve anahtar kelime analizleri yapılmaktadır. Rakiplerin yaptığı çalışmalar anahtar kelimelerin zorluğu vs. iyi bir şekilde analiz edilip doğru bir planlama başlanmalıdır. SEO uygulanan sitenin blog modülü mevcut mu diye kontrol edilmelidir. Blog bir site için büyük önem kazanmaktadır blog modülü mevcut olamayan bir sitenin yükselişi daha zordur.
 
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK

Benzer Konular

Cevap
0
Görüntüleme
222
salvadorhasan
Cevap
0
Görüntüleme
59
salvadorhasan
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt