Sense 8 arayüz sıkıntısı !!!!

Sponsorlu Bağlantılar

tmac21

Üye
    Konu Sahibi
Sense 8 arayüz sıkıntısı !!!!
Sense 8'i yükledim,sonrasında aytgıt hatası telefonunuz uyumlu değil hatasını alıyorum ana ekranı göremiyorum,ne yapmalıyım ? Tel garanti içinde ona göre çözüm deyin lütfen.

'Şeref'

Emekli Yönetici
Cihaz nedir ? Hangi romu yüklediniz ?

tmac21

Üye
    Konu Sahibi
Cihaz nedir ? Hangi romu yüklediniz ?
Cihaz : Note 4
Garanti ölmesin diye başka rom kurmadım ama şeytan dürttü ve yaptım linktekini ama yapmaz olaydım.

buradaki apk'yi indirdim sonra sordu bana bende her zaman dedim sonra açılmaz oldu ana ekran,kilit açmadan sonrası yok :(

Yönetici tarafından düzenlendi:
furyzer0

furyzer0

Üye
Cihaz : Note 4
Garanti ölmesin diye başka rom kurmadım ama şeytan dürttü ve yaptım linktekini ama yapmaz olaydım.

buradaki apk'yi indirdim sonra sordu bana bende her zaman dedim sonra açılmaz oldu ana ekran,kilit açmadan sonrası yok :(
Ayarlarsan ana ekranı değiştirebilirsin bildirim çubuğundan ayarlara geçiş var

Sent from mTalk using lumia950

Yönetici tarafından düzenlendi:

tmac21

Üye
    Konu Sahibi
enaa_881

enaa_881

Üye
içinde önemli bişey yoksa format at düzelir
ayarlara girebiliyorsan düzeltirsin zaten
uygulama yöneticisinden programı kaldır de düzelir

tmac21

Üye
    Konu Sahibi
içinde önemli bişey yoksa format at düzelir
ayarlara girebiliyorsan düzeltirsin zaten
uygulama yöneticisinden programı kaldır de düzelir

Aynen böyle yaptım :), yalnız, yeni görünüm yapmak istiyorum da ram yer değil mi ? Ve sizlerde hangi görünüş var ?

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Arayüzden beklentin ne?
Markette yüzlerce farklı Launcher var.

enaa_881

enaa_881

Üye
valla kardeş ben apus launcher kullanıyorum çok memnunum
marketteki neredeyse her launcher ı kurup kullandım ama apus tan başkası bana güzel gelmedi
bazı launcherlar biraz fazla kullanıyo rami bazıları ise az ama note 4 de sorun yaratacak bi launcher yok sayılır
hatta yoktur

furyzer0

furyzer0

Üye
Eğer performans ve güzel bir arayuz istiyorsan nova launcher iyilerden biri pro versiyonu da 0,69 tl şu an

Sent from mTalk using lumia950

tmac21

Üye
    Konu Sahibi
Merak ediyorum, 360 security prosu gerekli mi ? Ben yükledim de şifre falan için.

enaa_881

enaa_881

Üye
gerek yok
çok lazım dersende para falan verme pro versiyonun apk sını bul kur boşa para verme internette ara bulursun
nova nın da prosu internette var onada para verme boşa

tmac21

Üye
    Konu Sahibi
gerek yok
çok lazım dersende para falan verme pro versiyonun apk sını bul kur boşa para verme internette ara bulursun
nova nın da prosu internette var onada para verme boşa
360 security prosu gerekli mi ? diye soru sormuştum ona mıydı cevabın gerek yok diye ? Uygulamalarımı şifreliyorum da ben.

enaa_881

enaa_881

Üye
evet gerek yok cevabım onaydı haa illa pro kullancam dersende para falan verme interntte pro versiyonun apk sını bulup kurarsın

tmac21

Üye
    Konu Sahibi
evet gerek yok cevabım onaydı haa illa pro kullancam dersende para falan verme interntte pro versiyonun apk sını bulup kurarsın
benim dediğim buydu yani zaten ücretsiz. Sadece sizce şifreleme ve virüsten koruma için gerekli mi demiştim.

enaa_881

enaa_881

Üye
haa pro su falan deyince prosu paralıdır diye söyledim ben
şifreleme yapacaksan kullanabilirsin sıkıntı yok ama antivirüs falan için dersen kaspersky nin antivirüsü var bedava sürümü sana yeter onu kur derim

tmac21

Üye
    Konu Sahibi
haa pro su falan deyince prosu paralıdır diye söyledim ben
şifreleme yapacaksan kullanabilirsin sıkıntı yok ama antivirüs falan için dersen kaspersky nin antivirüsü var bedava sürümü sana yeter onu kur derim
Tele çok program kuran biri değilim,şimdilik yetiyor bana bu. Arada tarıyorum o kadar.

enaa_881

enaa_881

Üye
tamam o zaman sorun yok :)

• Beğen
Tepkiler: tmac21
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Tele çok program kuran biri değilim,şimdilik yetiyor bana bu. Arada tarıyorum o kadar.

Cihazına virüs uygulamaları yükleyip boşuna cihazını yorma cihazına virüs girerse emin ol o uygulamalar bir işe yaramaz sadece yoğun reklam içerikli uygulamaları virüs diye algılıyorlar. Samsung servisinde bile virüs uygulamalarını yüklenmeyin diye yazı yazmışlar bankoların önüne :)

Note 4 cihazın var ve Launcher ram yermi diyorsun? Yese ne olacak ki 3gb ram var sorun çıkaracağını sanmam :) zaten ortalama 150-250 arası ram yer Launcher uygulamaları.

Üst Alt