"Seneye gelirim"

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Atakan

Atakan

Üye
    Konu Sahibi
"Seneye gelirim"

Haftalardır yazıldı çizildi, " Fenerbahçe, Ronaldinho'yu getirecek" denildi. Ancak önceki gün resmi bir açıklama yapılarak bu iddialar yalanlandı. Kulüp " Ronaldinho ile ilgilenmiyorz" açıklamasını yapsa da işin aslını HABERTURK ortaya çıkardı. Son iki sezon şampiyonluğu rakiplerine kaptıran Fenerbahçe'nin başkanı Aziz Yıldırım'ın müthiş transfer operasyonunu sessiz ve derinden yürüttüğü, haberlerin medyaya sızmasından da rahatsızlık duyduğu öğrenildi. Ronaldinho, dünyaca ünlü bir yıldız getirip yılın bombasını patlatmak isteyen Yıldırım'ın hedefindeki ilk isim olarak gösteriliyor. Yıldırım'ın bu transfer için Ronaldinho'nun vatandaşı Roverto Carlos'u devreye soku nabız yokladığı ifade ediliyor.

-AÇIK KAPI BIRAKTI-

Carlos aracılığıyla Fenerbahçe yönetimine haber gönderen Brezilyalı süperstarın, yapılan teklif karşısında büyük şaşkınlık yaşadığı ve " İlginize çok teşekkür ediyorum. Şu an için Milan'dan ayrılmak istemiyorum. Buraya henüz alışamadım. Bu süreci atlatmak istiyorum. Türkiye'ye gelmem şimdilik zor gözüküyor. Ancak gelecek sezon olabilir. Carlos ile oynamaktan büyük gurur duyarım. İstanbul benim için ilginç bir deneyim olabilir dediği öğrenildi.

KAYNAK:HABERTURK

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Israrla yalan habere devam

Resmi internet sitemiz aracılığıyla cuma günü Ronaldinho'yla ilgili herhangi bir çalışmamız olmadığını açıklamamıza rağmen, Haber Türk Gazetesi, Brezilyalı futbolcunun kulübümüze transferine ilişkin asılsız haberler üretmeyi ısrarla sürdürmektedir.

Kamuoyunu yanıltan ve taraftarımızı beklenti içine sokan bu transfer haberlerinin gerçek dışı olduğunu bir kez daha belirtmek istiyoruz.

Kamuoyuna duyurulur.

Fenerbahçe Spor Kulübü

Atakan

Atakan

Üye
    Konu Sahibi
DiaBLoS™;1466362' Alıntı:
Israrla yalan habere devam

Resmi internet sitemiz aracılığıyla cuma günü Ronaldinho'yla ilgili herhangi bir çalışmamız olmadığını açıklamamıza rağmen, Haber Türk Gazetesi, Brezilyalı futbolcunun kulübümüze transferine ilişkin asılsız haberler üretmeyi ısrarla sürdürmektedir.

Kamuoyunu yanıltan ve taraftarımızı beklenti içine sokan bu transfer haberlerinin gerçek dışı olduğunu bir kez daha belirtmek istiyoruz.

Kamuoyuna duyurulur.

Fenerbahçe Spor Kulübü

Bu açıklamayı görmedim,o yüzden açtım bu konuyu.
Özür dilerim

tragedie

tragedie

Emekli Yönetici
akıl var mantık var bu adama milandan aldıgı paranın ikikatını versen yine gelmez türkiyeye böyle bir teklif yapmak bile çok mantıksız olur ha habertürk hem yalan haberi yazıyor hemde birde futbolcunun agzından yalanlıyor 2 SENEDİR gazete almıyorum vatandaşı enayi yerine koyuyorlar resmen

Mebuchadnezzar

Üye
akıl var mantık var bu adama milandan aldıgı paranın ikikatını versen yine gelmez türkiyeye böyle bir teklif yapmak bile çok mantıksız olur ha habertürk hem yalan haberi yazıyor hemde birde futbolcunun agzından yalanlıyor 2 SENEDİR gazete almıyorum vatandaşı enayi yerine koyuyorlar resmen

:oke: katılıyorum sana hep yalan yanlış haber başka birşey yok gazeteleri geçtik televizyondaki haberlerde sürekli yalan yanlış yazmaya başladı neye inanacagimizi şaşirdik böyle bir basın olurmu ya birilerini kötülemek için tutuyorlar iki üç kişi öğretiyorlar bi kaç kelime al sana haber yada çıkıyo adamın biri bi kelime diyo kahraman yapıyorlar bence fazla özür bıraktılar basını biri dur demeli artık

Marchegiani

Marchegiani

Üye
Saçmalık yahu,Ronaldinho nasıl gelecek?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...