Sen Eski Bir Rüyaydın...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Romantik Prens

Romantik Prens

Üye
    Konu Sahibi
Sen Eski Bir Rüyaydın...
Sen bir ruyaydın...
Canımın yandıgı, can yaktıgım, kırıldıgım, gecelerce uykusuz kalıp agladıgım, mutluluktan delıye dondugum, kahkahalarımla ılgı cektıgım uzun bır ruyaa...
Uyandım sora; sımdı yenı bır ruya goruyorum emnıyet kemerlerı takılı. Duydum sende yenı bır ruya goruyomussun, kendını gormeye zorluyomussun daha dogrusu..
bılırım yapamazsın sen..
banada solemıstın yaa hanı su hungur hungur agladıgın gun, ''yapamazsın benden baskasıyla'' demıstın. Yapamam demıstın, kımseye yazık etmeyelım demıstın, gıtme! gıtmem demıstın...
Korktum ben aslında, kucuktum, kaldıramadm bu ruyayı, uyanmak ıstedım ve uyandım..
Yenı ruyamı annemle babam ıcın goruyorum. Hala kucugum ama artık korkmuyorum. Ruyamı secerken emnıyet kemerlerıne dıkkat edıyorum..sen ogrettın bana hayatı. Azda olsa buyudum senınle bır ıkı sene gectı.
Belkı sımdı senın gozunde korkak, yuz ustu bırakan, sevmek nedır bılmeyen hayırsızın tekıyım.Öyleyımde belkı ben bıle bılmıyorum bunu cevabını..Ama hersey ragmen senı hıc uzmek ıstememıstım.

Umarım yenı ruyandan hıc uyanmak ıstemessın.
Hayatın hep o upuzun gecelerde anlattıgın gıbı olur.
Umarım her sabah gozunu acıp yanına baktıgın da ıyıkı dersın.
Umarım hanı kımseye soleyemem artık dedıgın prensesın hep yanında olur.
Sen herseyın en guselıne layıksın gusel guluslum...
Dogan her yenı gun sana bın tatlı gulucuk getırsın kımse senı benım gıbı aglatmasın......

ben mı?? oyle bırı yok artık!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...