Sembolize oyunu mağazada

Sponsorlu Bağlantılar

jepaq

Üye
    Konu Sahibi
Sembolize oyunu mağazada
adına konu açılmasını hak ediyor bence. oyun çok güzel üstelik geliştiricileri sadece windowsphone için uygulama yayınlıyor.

oyundan kısaca bahsetmek gerekirse sembollerden ve ipuçlarından yola çıkarak cevapları bulmaya çalışıyoruz. gerçekten zekayı zorlayan sorular mevcut. ilk bölümü büyük bir hevesle bitirdim..mağazadaki yoruma da cevapları yazdım. iyi mi ettim kötü mü bilmiyorum :)

Son düzenleme:

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
:tşk:

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
:tşk: eline emeğine sağlık

theseusx

theseusx

Üye
Güzel oyuna benziyor da, bazı ileri zekalılar oyuna mağaza üzerinden yorum yapacam diye bütün cevapları yazmış. Oyun hakkındaki yorumları okuyalım nasılmış diyoruz, cevaplarla karşılaşıyoruz, bütün eğlence bitiyor. Teşekkürler konu için.

• Beğen
Tepkiler: ceza87

jepaq

Üye
    Konu Sahibi
Güzel oyuna benziyor da, bazı ileri zekalılar oyuna mağaza üzerinden yorum yapacam diye bütün cevapları yazmış. Oyun hakkındaki yorumları okuyalım nasılmış diyoruz, cevaplarla karşılaşıyoruz, bütün eğlence bitiyor. Teşekkürler konu için.

ahahaha...o ileri zekalı ben oluyorum. sonradan pişman oldum gerçi. yorum yapanlar şunun cevabı ne diye soruyolar. ben de toptan yazayım dedim..şimdi baktım en yararlı yorum olarak puan almış. zaten sadece ilk bölümü yazdım baya bi bir bölüm var. yorumu silme özelliği varsa silerim..

şimdi değiştirdim bakalım 1-2 güne güncellenir heralde

Son düzenleme:
theseusx

theseusx

Üye
ahahaha...o ileri zekalı ben oluyorum. sonradan pişman oldum gerçi. yorum yapanlar şunun cevabı ne diye soruyolar. ben de toptan yazayım dedim..şimdi baktım en yararlı yorum olarak puan almış. zaten sadece ilk bölümü yazdım baya bi bir bölüm var. yorumu silme özelliği varsa silerim..

şimdi değiştirdim bakalım 1-2 güne güncellenir heralde
Yapmayın, etmeyin zevkten mahrum bırakmayın bizi :) Neyse sildiğine göre bundan sonrakiler yararlanır herhalde :):) Bu arada senin mesajının yorum kısmını görmeden yazdım mesajı yanlış anlama sana kasıtlı bir şey değil :D:D

Son düzenleme:

Murat_Gr

Üye
Merhabalar,

Güzel yorumlarınız için teşekkürler. Oyun ile ilgili kullanıcıların fikirlerini araştırırken yazdıklarınıza rastladım ve bir haber vermek için buradayım. Sembolize kısa bir süre sonra güncelleme alacak ve üzülerek belirtmek isterim ki mevcut kullanıcıların ilerlemelerini sıfırlamak zorundayız. Bölümlerin ve sembollerin yerini değiştirerek zorlanan oyunculara biraz daha yardımcı olmak istedik. Bundan dolayı umuyorum ki bize kızmazsınız. Ayrıca Facebook entegrasyonu sayesinde takıldığınız soruları bir bilene sorabilirsiniz artık.

Yeni bölümlerin hazırlıklarını yapıyoruz. Bu konuda Sembolize'ye katkıda bulunmak isteyen herkesin desteğinede açığız. Tek isteğimiz oyuncuların keyifle ve ÜCRETSİZ oyun oynayabilmeleri. İstek ve önerilerinizi bize [email protected] adresinden iletebilirsiniz.

Sembolize ekibi olarak güzel yorumlarınız için bir kez daha teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic, PureFood ve ceza87
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Güncelleme geldi arkadaşlar. Abanın indirme linkine. :)

Windows Phone için "Sembolize" uygulamasına göz atın