Haber Windows Phone 8.1 Mağazasına Yeni Oyun Blazın' Aces

Sponsorlu Bağlantılar

TurboCall

TurboCall

Üye
    Konu Sahibi
Windows Phone 8.1 Mağazasına Yeni Oyun Blazın' Aces
Windows phone 8.1 gelmesi ile beraber bazı kullanıcılar ne kadar memnun kalsada bazı kullanıcılar sistemden uzaklaşmak istemeye başladı, örnek olarak mağazaya her ne kadar oyun ve uygulama gelsede diğer sistemlerden daha geride olan oyunlar kullanıcıları üzüyordu.
Ancak windows phone 8.1 güncellemesi için bu ay sonu mayıs ayı sonu yayınlanıcak olan yeni güncelleştirme kullanıcıları çok sevindirebilir.
Oyun olarak bugün an itibari ile windows phone 8.1 mağazasına eklenen ve android mobil işletim sisteminde bulunmayan ancak ios mobil işletim sisteminde olan yeni oyunumuz blazin aces oyunu oldu.
Oyun tam olarak anlatmak gerekirse savaş oyunu diyebilirim özel silahlar ve özel ekipler oluşturup seviye seviye level level ilerlemelisiniz.
4.99tl

Akhtoher

Akhtoher

Üye
Deneme şansı sunmamışlar galiba kim denemeden 5 lira vercekse artık :) Konu için :tşk: dostum :)

TurboCall

TurboCall

Üye
    Konu Sahibi
Deneme şansı sunmamışlar galiba kim denemeden 5 lira vercekse artık :) Konu için :tşk: dostum :)
Rica ederim dostum :D facebook.com üzerinden yazdım ama okumadın, denemeden alan kullanıcılar var hatta 1 kişi almış bile :D

Akhtoher

Akhtoher

Üye
:)

Üst Alt