Şehrinde olmasını istediklerin?

Sponsorlu Bağlantılar

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
    Konu Sahibi
Şehrinde olmasını istediklerin?
Bursada bir IMAX sinema salonu yok.
En acilinden bir tane lazım.

• Beğen
Tepkiler: furyzer0

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Yürüyen Uçak

• Beğen
Tepkiler: yemenbartan
furyzer0

furyzer0

Üye
Trabzonda forumda vardı, fazla kaliteli geldi galiba cinemaksimum yaptılar :D

Sent from Mtalk using Lumia950[emoji769]

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
söylenmez :ehe

Afşın

Afşın

Üye
Işınlanma cihazı [emoji3]

SM-N910C ile uygulamasından gönderildi.

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3
Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
    Konu Sahibi
Işınlanma cihazı [emoji3]

SM-N910C ile uygulamasından gönderildi.
Nereye ışınlanacaksın peki?
Egzotik Adalar? Maldivler? New York? Tokyo? Afrika'da bir safari? .p
Evet varken gitmiştim çok güzeldi.

Sormayı unuttum; Perde için çok büyük diyorlardı. Bir kaç katlı ev büyüklüğünde gibisinden.
Standart salonlara göre Nasıl bir deneyim farkı vardı?

furyzer0

furyzer0

Üye
Nereye ışınlanacaksın peki?
Egzotik Adalar? Maldivler? New York? Tokyo? Afrika'da bir safari? .p

Sormayı unuttum; Perde için çok büyük diyorlardı. Bir kaç katlı ev büyüklüğünde gibisinden.
Standart salonlara göre Nasıl bir deneyim farkı vardı?
Gittiğim zamandan bu yana 3-4 yıl geçti o yüzden net hatırlamıyorum ama aklımda daha iyi olduğu şeklinde kalmış.

• Beğen

'Şeref'

Emekli Yönetici
Şehirde yaşamıyorsak kardeşim o zaman napalım..

• Beğen
Tepkiler: SoulsEagle, Cezzbedici3 ve KsmCN
furyzer0

furyzer0

Üye
Ben de her hafta fuar olsun isterdim. Hep sinema hep gez dolaş aynı yerleri sıkıyor.

• Beğen
Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
    Konu Sahibi
Şehirde yaşamıyorsak kardeşim o zaman napalım..
Farketmez. Sonuçta köy kasaba illa bir ile bağlısın. Kendin kullanamayacak olsanda sen iste şehirdekiler faydalansın:ehe
Ya da sana özel yaşadığın yerde olmasını istediklerin diye bir konu daha açayım ayıpsın :D
:muha:Ama harbiden konuda bug buldun bravo

• Beğen
Tepkiler: 'Şeref'

'Şeref'

Emekli Yönetici
Farketmez. Sonuçta köy kasaba illa bir ile bağlısın. Kendin kullanamayacak olsanda sen iste şehirdekiler faydalansın:ehe
Ya da sana özel yaşadığın yerde olmasını istediklerin diye bir konu daha açayım ayıpsın :D
Hep şehirdekilere de olamaz ki canım :ehe

Neyse ben ilçeme mevcut sinema salonuyla rekabet edebilecek bir salon daha istiyorum, bunlar filimi getiresiye film vizyondan kalkıyor ::angry:

• Beğen
Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
    Konu Sahibi
Bursada büyük çapta bir eğlence merkezi yok geleneksel lunapark ortamını saymazsak. Böyle bir yer olmalı. Onun dışında yüksek binalar az. Bursada dünya çapında marka olacak dev gökdelenler inşa edilmesini isterdim. New York/Empire States - Dubai/Burj Khalifa - Tayvan/Taipei 101 gibi.
Şehrin içine çevresi kafeler oyun alanları (kaykay pisti, tenis kortu, basketbol, futbol sahası, buz pisti vb gibi) yeşil alanlar gibi, konser alanı gibi insanlara göz ve gönül aydınlığı olacak, içerisinde venedikvari kayık turları düzenlecek yapay uzunlamasına bir göl inanılmaz olurdu. New York central parkın şehirle arasında keskin çizgiler olmayan su versiyonu gibisinden.
Ve robotik alanda çalışmalar yürütecek büyük fabrikalar.
Bursanın otomobil fabrikalarından ziyade robotik teknoloji üreten sanayi merkezleri ile de bir dünya inovasyon merkezi olarak görmek en büyük hayalim
Bütün bunların olacağına inancım tam ama tek şüphem çok geç kalınmasına olan endişem. Yani 10-15 senelik projeler. Ama daha fazlası yaşanacak zamanları öldürmek olur.
Çünkü 2020-2030 yılları bilimkurgu filmlerindeki robotik çağın gerçek manada başladığı yıllar olacak. Bunu kaçırmayıp ekmeğinden bizde yemeliyiz.
Belediyeye bu tarz konularda mail atacağım. Bir ara kampanya bile vardı. Bu şehir senin, daha iyi yapmakta senin elinde. Şehrinle ilgili fikirlerini bekliyoruz gibisinden.

Son düzenleme:
Baydırman

Baydırman

Moderator
Deniz

PixelWolf

Üye
Mc Donalds

Üst Alt