Sefeer cep telefonunda araç seferlerini gösteren program

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sefeer

sefeer

Üye
    Konu Sahibi
Sefeer cep telefonunda araç seferlerini gösteren program
Merhaba bu konuyu symbian s60 bölümüne açmıştım fakat bu uygulama sadece s60 telefonlarda değil java uyumlu tüm telefonlarda çalışabiliyor. Bu nedenle buraya da açıyorum. Program sadece o başlıkta kalırsa java uyumlu olup s60 olmayanlar programın çalışmayacağını düşünebilirler.

Merhaba Arkadaşlar,
Türkiyede bir ilk olan programı sizlere tanıtacağım. Özellikle istanbul ankara gibi büyük şehirlerde yaşayanlar için yapılmış bir program. sık sık tren vapur ido gibi şehir içi ulaşım araçlarına binenlerin hep saat kaçta kalkıyor gibi bir sorunları olur. işte bu programla bu olaya son verilmiştir.
tren vapur ido sefer saatlerini tek bir programda toplayıp internete girmeden bir yere mesaj göndermeden öğrenebileceğiniz ilk programı yaptık.

Program java ile geliştirilmiştir. Böylece java uyumlu tüm telefonlarda kullanabilirsiniz.

Programı aşağıdaki adresten indirip cep telefonunuza bluetooth ile gönderip kurabilirsiniz.

adresinden indirebilirsiniz.

indirip kullanan arkadaşlar görüşlerini bildirirse çok memnun olurum. ihtiyacı olan herkes faydalansın. ücret yok masraf yok.

• Beğen
Tepkiler: spywolff, onurgunay35, yaraliy ve 13 diğerleri

ycg35

ycg35

Üye
güzel program :) elinize sağlık..

jatvalca

jatvalca

Üye
resimşerden anladığım kadarıyla istanbulda oturanların çok işine yarar ama yinede emeğe saygı kardeşim sağolasın

sefeer

sefeer

Üye
    Konu Sahibi
resimşerden anladığım kadarıyla istanbulda oturanların çok işine yarar ama yinede emeğe saygı kardeşim sağolasın

Ankaralıları da unutmadık : )
Oradaki tren saatleri de var.

iskenlii

iskenlii

Üye
sağul

zaimcaglayan

zaimcaglayan

Üye
kardeş paylaşım için sağol gerçekten işime yarıyacak bi program (tabiiki çalışırsa :))

luupuus

luupuus

Üye
çalışmasına çalışıyorda otobüs saatleri yok yani tren saatleri yerine otobüs ve metro,tramvay saatlerini koysaydın daha iyi olurdu bari bi işe yarardı ve ayrıca tablolar çok küçük(e50 ve n80 de denedim) gözüküyor zoom özelliğide yok bunları programa eklersen seviniriz eksikleri söyleyelimki faydalı bişey ortaya çıksın zaten henüz beta aşamasında olan bi program

dogandoganay

dogandoganay

Üye
vayyyyy beee

_-_-_-ahmet-_-_

_-_-_-ahmet-_-_

Üye
tren saatleri iyimiş paylaşım için teşekkürler

cigo68

cigo68

Üye
SaoL İşe yaraR Pylaşım için Tşkr ...

ysnttnc

ysnttnc

Üye
Bursa olanı var mı_?

Laz¥

Laz¥

Üye
emeğe saygı

brnv

Üye
izmir war mı

alpp22

Üye
çok harika bi program emeğinize sağlık

D€aDMaN

D€aDMaN

Üye
:spr

Rekor37

Üye
usta link yok tekrar yollarmısın kardeş bekliyorum yada [email protected] mail adresime gönder bekliyom

spywolff

Üye
tsskerlerr

merthanlı

Üye
gsyhfghfhfhfhshhg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt