se xperia x10 'u nasıl root yapacam ):

Sponsorlu Bağlantılar

mc_shekil

mc_shekil

Üye
    Konu Sahibi
se xperia x10 'u nasıl root yapacam ):
arkadaslar xperia x10 nun 2.1 versiyonunu root yapabiliyormuyuz:allalla:..bilen arkadaslar yardımcı olabilirmi.bide root yapmanın bi zararı olurmu ?

mc_shekil

mc_shekil

Üye
    Konu Sahibi
bilen hiç kimse yokmu şimdi? z4 root ile yapamıyorum olmuyor :vur

zızzz

zızzz

Üye
bilen hiç kimse yokmu şimdi? z4 root ile yapamıyorum olmuyor :vur

neden root atıyorsun ki arkadaşım. market te var artık biraz beklemeni öneririm.sen zaten 2.3.3 haberini paylaşmıştın hatırladığım kadarıyla biraz daha bekle bence 2.3.3 gelsin.

mc_shekil

mc_shekil

Üye
    Konu Sahibi
evet market var fakat olmaması daha iyiymiş :ban: amacım farklı bi rom falan yüklemek değil sadece root edip şu kahrolası spb shell 3d yi kullanmak :off: marketi engellemek , kaldırmak yada droidwall ile engellemek içinde illa root olmak lazım..başka da çözümü yok spbnin:vur...şimdi diyeceksin ''nedir illa spb diyon başka bir sürü altermatif var''..ama hiçbiri spbnin yerini tutmuyor be ya:)

zızzz

zızzz

Üye

senin istediğin şey böyle bir şey mi kardeş

----------Eklendi @ 18:24:57 ---------- Yazıldı @ 18:19:29 ----------

bir de bu video yu youtube dan bul ve altında yazan show more kısmına tıklayınca orda linkler de mevcut.

mc_shekil

mc_shekil

Üye
    Konu Sahibi
kardeş çok saol teşekkür ederim benim için zaman ayırıp araştırmışsın..bu videodaki spb shell 5 beta mıydı neydi...sanırım bundada bazı sorunlar vardı hatırladığım kadarıyla ve kısıtlamalı...heralde 3D deki gibi markete yönlendirip kapatma zorbalığı yoktu.ama 3D tam sürümü ve çalışma olarak sorunsuz bi tek aktivasyon olayı hariç gerçi o da çok iyi çalışıuor çalışmasa çoktan kırmıştık bu programı:haha::haha: .daha ne yapalım bunu yükleyeyim...bunada :sukur: :gul:

bide videodaki cihaz hem rootlu hemde custom rom yüklü :)

zızzz

zızzz

Üye
xperia x10 2.3.3 yazında çıkıyorbir de Shell 3d yüklü olması lazım cyanogen Mod 7 nin romu olması lazım senin istediğin gibi hem root lu hem hen de spb Shell yüklü.

mc_shekil

mc_shekil

Üye
    Konu Sahibi
inşallah öyle olur yine bekleme moduna geçeçez artık |-)|-)

mc_shekil

mc_shekil

Üye
    Konu Sahibi
dayanamadım root yaptım sonunda :ehe market illetinden kurtuldum lisans sorgulaması yapan uygulamaları rahatlıkla kullanıyorum :oke:

zızzz

zızzz

Üye
dayanamadım root yaptım sonunda :ehe market illetinden kurtuldum lisans sorgulaması yapan uygulamaları rahatlıkla kullanıyorum :oke:

Hocam nasıl yaptın ve hangi Mod veya sürüme yükselttin diye sorsam bir de neler değişiyor her özelliğini tam kullanabiliyor musunuz?()

----------Eklendi @ 18:23:04 ---------- Yazıldı @ 18:15:32 ----------

Hocam nasıl yaptınız hangi mod a rom a veya hangi versiyona yükselttin diye sorsam neler değişti. tüm özelliklerini tam ve sorunsuz olarak kullanabiliyor musunuz.(kamera,yakınlık sensörü vb...) hayırlı olsun bu arada.

mc_shekil

mc_shekil

Üye
    Konu Sahibi
saolasın dostum ama ben sadece z4root ile root erişimini açtım rom yüklemedim orjinal rom var hala...açıkcası custom rom yükleme işine girmek istemiyorum telefonun daha yeni birinci taksitini ödedimde:ehe biraz riskli iş o ama bende bu merak olduğu sürece onuda yaparım heralde

zızzz

zızzz

Üye
bira ilerleyen zaman lar da yapılabilir ama doğru biraz riskli 2.3 gelmesini bekliyorum bende

jearh

Üye
Ya arkadaşlar bende de xperia x10 var ama bi türlü şu lanet olası root işlemini yapamadım bilen biri varsa açıklayabilirmi acaba :( ?

Üst Alt