se xperia x10 'u nasıl root yapacam ):

• 9 Mayıs 2011
  • 5117 Okunma
  • 12 Cevap

1. arkadaslar xperia x10 nun 2.1 versiyonunu root yapabiliyormuyuz:allalla:..bilen arkadaslar yardımcı olabilirmi.bide root yapmanın bi zararı olurmu ?

Yazan: mc_shekil
  2. bilen hiç kimse yokmu şimdi? z4 root ile yapamıyorum olmuyor :vur

3. neden root atıyorsun ki arkadaşım. market te var artık biraz beklemeni öneririm.sen zaten 2.3.3 haberini paylaşmıştın hatırladığım kadarıyla biraz daha bekle bence 2.3.3 gelsin.

4. evet market var fakat olmaması daha iyiymiş :ban: amacım farklı bi rom falan yüklemek değil sadece root edip şu kahrolası spb shell 3d yi kullanmak :off: marketi engellemek , kaldırmak yada droidwall ile engellemek içinde illa root olmak lazım..başka da çözümü yok spbnin:vur...şimdi diyeceksin ''nedir illa spb diyon başka bir sürü altermatif var''..ama hiçbiri spbnin yerini tutmuyor be ya:)

5. kardeş çok saol teşekkür ederim benim için zaman ayırıp araştırmışsın..bu videodaki spb shell 5 beta mıydı neydi...sanırım bundada bazı sorunlar vardı hatırladığım kadarıyla ve kısıtlamalı...heralde 3D deki gibi markete yönlendirip kapatma zorbalığı yoktu.ama 3D tam sürümü ve çalışma olarak sorunsuz bi tek aktivasyon olayı hariç gerçi o da çok iyi çalışıuor çalışmasa çoktan kırmıştık bu programı:haha::haha: .daha ne yapalım bunu yükleyeyim...bunada :sukur: :gul:

bide videodaki cihaz hem rootlu hemde custom rom yüklü :)

6. xperia x10 2.3.3 yazında çıkıyorbir de Shell 3d yüklü olması lazım cyanogen Mod 7 nin romu olması lazım senin istediğin gibi hem root lu hem hen de spb Shell yüklü.

7. inşallah öyle olur yine bekleme moduna geçeçez artık |-)|-)

8. dayanamadım root yaptım sonunda :ehe market illetinden kurtuldum lisans sorgulaması yapan uygulamaları rahatlıkla kullanıyorum :oke:

9. Hocam nasıl yaptın ve hangi Mod veya sürüme yükselttin diye sorsam bir de neler değişiyor her özelliğini tam kullanabiliyor musunuz?()

----------Eklendi @ 18:23:04 ---------- Yazıldı @ 18:15:32 ----------

Hocam nasıl yaptınız hangi mod a rom a veya hangi versiyona yükselttin diye sorsam neler değişti. tüm özelliklerini tam ve sorunsuz olarak kullanabiliyor musunuz.(kamera,yakınlık sensörü vb...) hayırlı olsun bu arada.

10. saolasın dostum ama ben sadece z4root ile root erişimini açtım rom yüklemedim orjinal rom var hala...açıkcası custom rom yükleme işine girmek istemiyorum telefonun daha yeni birinci taksitini ödedimde:ehe biraz riskli iş o ama bende bu merak olduğu sürece onuda yaparım heralde

11. bira ilerleyen zaman lar da yapılabilir ama doğru biraz riskli 2.3 gelmesini bekliyorum bende

12. Ya arkadaşlar bende de xperia x10 var ama bi türlü şu lanet olası root işlemini yapamadım bilen biri varsa açıklayabilirmi acaba :( ?

Yüklüyor...
18/11/2018 - 14:01