Telefon Tavsiyesi se w715 mi 5620 monte mi alayım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
free

free

Üye
    Konu Sahibi
se w715 mi 5620 monte mi alayım
2 telefon arasında kararsız kaldım..

w715 fotoğraf ve ses kalitesi olarak daha üstün sanırım..
ama öte yandan 5620 ise dokunmatik olması sebebiyle kararsız bırakıyor beni..

bu 2 telefonda
-wi fi üzerinden tv izlemek açısından
-wi fi üzerinden dailymotion vb video izlemek açısından
-wi fi üzerinden facebook video izlemek açısından,
-gps performansları açısından

kıyaslayabilirmisiniz.
sizce hangi telefonu seçyim
yorumlarınızı bekliyorum.sağolun

free

free

Üye
    Konu Sahibi
yorum yok hala..

Captain

Üye
monte nin renk derinliği felan düşük ama Sony Ericsson kalitesi tartışılamaz :oke:

free

free

Üye
    Konu Sahibi
ben telefon aldımı baya bir değiştirmem 3 yılda 1 falan değiştiririm..
tuşlu telefon alırsam dokunmatik çağda olmaz gibi sanki..
ama tabi sony kalitesi ayrı bişey..

free

free

Üye
    Konu Sahibi
w715 ses ve fotoğraf kalitesi açısndan 5620den iyi ama 5620de tatminkar
internet amaçlıda kullanacağım için kapasatif dokunmatik 5620ye karar verdim diyebilirim..
5620nin internet performansı ile ilgili yorum yapabilirmisiniz?
-wi fi üzerinden tv izlemek açısından
-wi fi üzerinden dailymotion vb video izlemek açısından
-wi fi üzerinden facebook video izlemek açısından,
-gps performansları açısından

dgn

dgn

Üye
w715 suçu başta yapma sony le samsung kıyaslanır mı samsunga program yuklenmez oyun v.b tema

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Evet Samsung zaten gerzeklerin telefonu o yüzden dünyada pazar payı olarak ikinci sırada. Pardon ama ne sanılıyor Samsung, bal gibi de oyun program yüklenir. Ayrıca sony ericsson alıncaksa Xperia, Satio, Vivaz serisinden alınmalıdır. Bu saatten sonra W715 alınmaz. Ben de başta bişey sandım o telefonu, Monte varken bakılmaz bile o telefona. Monte'nin ekranı son derece kaliteli ve parlak baya, ayrıca çözünürlük olarak da W715'ten üstün. Youtube yasağı kalkması sonucu hiçbir sorun yok youtube'daki videoların tümünü özel youtube uygulamasında izleyebilirsin. Dailymotion'ı bilemem açıkcası. Facebook'daki videoları açan telefon duymadım hiç ama Monte ile 2-3 kere açmıştım nasıl açmıştım hatırlamıyorum ama.

baranselona

baranselona

Üye
monte iyidir-her türlü işimi görüyor-internet olarak youtube a programa ihtiyaç duymadan kısayolla tek tıkla girilebiliyor ve videolar tam ekran olarak ta izlenebiliyor aynı şekil m.dailymotion da da- montede HD video-film izleyebilirsin ekran parlaklığıda oldukça yüksek-dokunmatiği piyasadaki en hassas dokunmatik olan kapasitif dokunmatiktir(iphone tarzı)- istadiğin java programı-oyunu yüklersin sırf benim bilgisayarımda binden fazla oyun-program var dokunmatik-yatay ekran vb...- yeni sürümlerinde qwerty klavyede mevcut yazılımıda 1-2 aya internete düşer heralde-facebooktan videoyu indirerek izletiyor(telefona indirerek)- ses kalitesi mükkemmel gibi birşey kendi orjinal kulaklığı(kulak içi) çok şık ve bass konusunda yeterli eğer yetmezse 3.5 mm jack kulaklık girişine istediğin kulaklığı takıp deinleyebilirsin-kamera olarak gündüz çok iyi resimler çekiliyor gece ise gece çekimi modunda(karanlıkta farkedilir derecede) çok iyi resimler çekiyor,gülücük yakalama moduda çok iyi-ayrıca panaromik çekim(360 derece resim bir odayı tamamen çekebilirsin mesela) kamera konusunda da yeterli 3.2 mp e göre tabi- GPS olarak google maps ile yüklü geliyor fakat benim şu anda kullandığım yazılımda route66 yüklü(yurt dışı yazılımı olduğu için telefon garanti dışı sayılıyor) ve route66 uyduları çok hızlı buluyor-google maps ta yeterli eğer gps le fazla işin yoksa-telefonda 3 tane ana ekran var ve onlarca widgetle 3 ekranıda istediğin gibi özelleştirebilirsin-ana menüde simgelerin yerlerini istediğin gibi değiştirebilirsin-TV konusunda hiç izlemedim fakat mobil tV yi destekliyor.-telefon çok sağlam 2 metreden ekran üstü yere düşsede ekrana bişey olmaz çizilmez- bataryasıda çok kullanımda 2-3 az kullanımda 6 günü buldu bende-usb den şarz olabiliyor-müzik tanıma diye bi olay var mükkemmel adını bilmediğin müzği 10 sn dinletiyosun adını söylüyor-telefon çok seri ve kullanımı çok basit herşey elinin altında-ana ekrana facebook-twitter - google-havadurumu vb.. widgetlerini de koyabilirsin ayrıca birçok yeni widget te ekleyebilirsin
monteyi kesinlikle öneririm çok şık ve çok özellikli bir multimedya telefonu ....

S.E kalitesi bence tartışılır bundan önceki telefonum sony ericson w380i idi walkman telefon olmasına rağmen ses çok yetersizdi(kulaklık-hoparlör)-ekran kalitesi çok kötüydü- DIŞ malzeme kalitesi olarakta kulaklık girişi bozuldu-kapağı açılmaya başladı-kamerası 1.3 mp di heralde onun için bişey demiycem belkide bana denk gelmiştir ama sony ericson uzun vadeli kullanımda bana yaramadı...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt