[SDSWAP] Ace 2 CM 10/10.1/10.2/11 Hafıza Yer Değiştirme (%100 Çalışıyor - Denendi!!!)

Konu Sahibi
[SDSWAP] Ace 2 CM 10/10.1/10.2/11 Hafıza Yer Değiştirme (%100 Çalışıyor - Denendi!!!)
CM 10

Dosyayı indiriyoruz sonra cwm den flashlıyoruz ve sd kartla telefon hafızasının yeri değişmiş oluyor

İNDİR:

CM 10.1:

Kurulum aynı CM10 daki gibi. Dosyayı cwm den flashlamak yeterli

İNDİR:

CM 10.2:

Önce şu programı indiriyoruz :

Sonra programı açıp root iznini veriyoruz açılınca sağ alttaki kalem işaretine tıklayıp sayfanın en altına bir satır boşluk bırakıp noktasına virgülüne kadar şu satırları ekliyoruz :

Kod:
persist.sys.vold.switchexternal=1
ro.vold.switchablepair=/storage/sdcard0,/storage/sdcard1

Sonra telefonu yeniden başlatıyoruz ve işlem tamamdır.

CM 11:

Zipi indiriyoruz ve cwm den flashlıyoruz ve cihaza novathor settings kurulmuş oluyor Sonra uygulamaya giriyoruz. Gelişmiş-depolama yerlerini değiştir i işaretliyoruz ve cihazı yeniden başlatıyoruz

İNDİR:

Güle güle kullanın

Son düzenleme:
Tepkiler: B.A.R.O.N, alquife, Sarangni ve 2 diğerleri

Kontrol

Üye
Teşekkürler dostum.. ama forumda senden baska cm kullanan yok galiba

Konu Sahibi
bir iki tane vardır da ortaya çıkmıyorlar heralde ben paylaşayayım de bilen yokmu demesinler...

Tepkiler: Kontrol

Kontrol

Üye
Ace 2 de kalsam kesin 10.1 kurardim ama suan s3 hizli roma gerek yok hatta 4.0.4 kullabiyorum dusun

Konu Sahibi
s3 e de cm var sonuçta ben olsam kesin kurardım

Tepkiler: Kontrol

Kontrol

Üye
haci simgeleri siralama olsa eyvallah ama olmadan asla cm kurmam anlamiyorum elle duzeltsek ne olacak ki

Kontrol

Üye
nova da simgeler degismiyor ki mesela en uste mesajlar rehber vs. siralaniyor mu

Kontrol

Üye
caps yok mu panpa sirala yolla bakalim hemen cm kuracam

Kontrol

Üye
cm temalari falan cok guzel duruyor cihazda ama menu sirasi yok oda bana gore degil

desRon

Üye
cm ye touchwiz var linkini bulursam atarım aynen cwmden flashlıyorsun onuda bende orjinalliği bozulmasın diye cmde touchwiz kullanıyorum =

installed aborted hatası veriyor kardeş olmadı

tamam kardeş hallettim yanlış zip dosyası olmuş içinde klasör yapmışsın düzelttim

Konu Sahibi
tamam kardeş hallettim yanlış zip dosyası olmuş içinde klasör yapmışsın düzelttim
Allaah her şeyi doğru yapmıştım bi tek onu kaçırmışım yorgunluktan şansa bak neyse sağol verdiğin link konuya ekleniyor

Konu Sahibi
10.2 de calısmazmı yaw
hayır 10.2 de şöyle yapılıyor

önce şu programı indir :

sonra programı aç root iznini ver açılınca sağ alttaki kalem işaretine tıkla ve şu altına şu satırları ekle :

sonra yeniden başlat telefonu tamamdır

ghostsaw

Üye

derken bu kırmızı virgul de varmı orada ?

Tepkiler: omer2546