sd karta uygulama atamıyrum

Sponsorlu Bağlantılar

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
    Konu Sahibi
sd karta uygulama atamıyrum
arkdaşlar açacak yer bulamadım bende konuyu buraya açtım telin içinde bulunan 64 gblık hafıza kartına buyuk boyutlu dosya atamıyoum fakat tel hafızasına atabılıorum tam bitim aşamasına gelınce hafıza kartın yazmaı durdurdu hatası gelıor ve bu dosyayı atl yada kopyalamayı durdur dıor sebebi karttan olamaz class on 0 daha neden oyle dıor acaba win7 pc bende tel hafızasına atıp sonra karta atıyorum

asigsasi

asigsasi

Üye
telefonu pc ye nasıl bağlıyor sun pc suite mi yoksa depolama modunda mı ?

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
    Konu Sahibi
lumılarda oyle birşey yok ve sorun çok farklı birşey hafıza kartına atınca olmuyor tele atınca oluyor ..karta buyuk boyutlu 300 400mb atınca olmuyor ufak atınca oluyor . hafıza kartını telde desteklıor anlamadım tam bitecek kalıor 10 20 mblık bişi hata verıor
. bu sorun işte

asigsasi

asigsasi

Üye
lumılarda oyle birşey yok ve sorun çok farklı birşey hafıza kartına atınca olmuyor tele atınca oluyor ..karta buyuk boyutlu 300 400mb atınca olmuyor ufak atınca oluyor . hafıza kartını telde desteklıor anlamadım tam bitecek kalıor 10 20 mblık bişi hata verıor
. bu sorun işte
lumia için symbian bölümüne niye konu açtın

-_SEFA_-

-_SEFA_-

Üye
Sd kart ve flash bellek gibi
birimlere format biçiminden dolayı yüksek boyutlu dosya atılmıyor diye biliyorum. Ama sen yinede araştır bakalım...

can1516

can1516

Üye
Dosya sistemini fat32 den ntfs ye çevir biçimlendirerek oluyor

Üst Alt