sd karta oyun yükleme


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mekancı

Üye
    Konu Sahibi
slm.

bende motorola v975 (( mobile 3 x3))var...data kablosu ve bluetooth u yok...microsd kart destekli..

ben burdan indirdiğim oyun vs programları direkt karta attım ama hiçbirini görmüyor...

sdkart tan oyun yada program yüklenebiliniyormu...
 
blackcrown

blackcrown

Üye
oyunları hafıza kartının içerisinde bulunan "mobile" klasörünün içindeki "kjava" dosyasına jar ve jad uzantılarının her ikisiyle birden kopyala. daha sonra telefonunu oyunlar menüsüne giriş yap. kullanılan bölüm olarak hafıza kartını seç. en altta "yeni yükle" komutu görmelisin. eğer bu komut mevcutsa seç ve istediğin oyunu yükle.
 

mekancı

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler en kısa zamanda deniyorum....:oke:
 

killeremre07

Üye
e 250 de nasıl yüklücez bide buna el atsan kardeş
 

mekancı

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler..
tamamdır denedim oldu...

peki tema nasıl yükleniyor onuda açıklarsanız sevinirim..
 
maxikerim

maxikerim

Üye
arkadaşlar bende motorola e770v var bu telefon için oyun ve program olursa bana gönderirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler.adresim [email protected].
 
ivdg

ivdg

Üye
ve da bütün tlf. için oyun war
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt