Scour = Google + Yahoo + MSN


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
leiche

leiche

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi


SCOUR arama motoru henüz beta aşamasında olmasına karşılık, site üzerinde yapılan aramalarda google, yahoo ve msn gibi popüler arama motorlarını kullanıp çıkan sonuçları tek bir sayfada gösteren yeni ve bir okadar da faydalı arama motorlarından biri olarak dikkat çekiyor.

Özellikle SCOUR`u kullanarak para kazanabilirsiniz…

Puanlama tabanlı bir ödül sistemine sahip Scour‘da, arama yaparken, yorum eklerken yada sonuçlara puan verirken kullanıcılar puan kazanıyor. Bunun yanında arkadaşlarımıza siteyi önererek de puan kazanabiliyoruz. Toplanan puanlar ile Visa hediye kartları şeklinde gelir elde edilebiliyor. Puanın hediye karta dönüştürülmesinde, 6500 puan ile 25 dolar değerinde kart alınabiliyor. Scour‘u kullanmak için ya doğrudan Scour web sitesinde arama yapmak veya Firefox yada Internet Explorer eklentilerini kullanmak mümkün.


leiche
İnternet Gezgini
 
keremerson

keremerson

Üye
İlginç ama girip aramamı kendim yaparım yinede saolsun düşündüğü için :)
 
leiche

leiche

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
haklısın :)
 
schumici

schumici

Üye
valla ben bunu sevdim:)
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt