SBS puanıma göre nereye hangi liseye yerleşebilirim?


Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
SBS sınavına girerek puan alan öğrenciler, SBS puanı ile birlikte hangi liseye yerleşeceklerini merak ediyorlar. SBS puanıma göre nereye, hangi liseye ve hangi bölüme yerleşebilirim diye merak ediyorsanız bunun cevabını kolay bir yöntemle birlikte öğrenebiliyorsunuz.

Konuyu okuyan arkadaşlarımız ilk önce inşallah istediğiniz liseye ve istediğiniz yakınlıktaki liseye yerleşmenizi temenni ederiz. SBS puanınız ile birlikte hangi liseye yerleşebileceğinizi SBS yerleştirme robotu üzerinden çok kolay bir şekilde öğrenebiliyorsunuz. SBS yerleştirme robotuna çok kolay bir şekilde aracılığıyla erişim gerçekleştirebilirsiniz.
 
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Eyv
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt