SAYIN ADMİN silinen konum

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
mertarslang

mertarslang

Üye
    Konu Sahibi
SAYIN ADMİN silinen konum
SAYIN ADMİN BEN YAKLAŞIK 1.5 SAATIR O KONUYU YAZIYORUN YALNIZCA RESİMLERİ FARKLI BIR FORUMDAN ALDIM VE COPY PASTE DEDINIZ 1,5 SAATIR ONU YAZIYORUM VE HAKSIZ YERE EMEGIMI SILDINIZ. BEN ONU YAZMAK İÇİN IYI VE NAZIK BIR DILLE ANLATMAK ICIN UĞRAŞTIM VE SİLDİNİZ. HALBUKI HEPSINI KENDIN YAZDIM RESIMLER DISINDA ODA RESIMLERIMIN SILINMIS OLMASI LUTFEN KONUMUN GERI AÇILMASINI ARZ EDIYORUM
SAYIN ADMIN KONUMUN BASLIGI GALAXY S3 FİRMWARE YÜKLEME VE HEPSI BANA AIT LUTFEN GEREGININ YAPILMASINI ARZ EDİYORUM BEN SITENIZN 2011DEN BERI ÜYESİYİM (BKZ. ROMCUMAG2) BU NEDENLE YARDIM BEKLIYORUM KONUM GERI GELSIN UĞRAŞTIM COK UĞRAŞTIM

hikmet366

hikmet366

Üye
@Nextman

• Beğen
Tepkiler: Nextman
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Değerli arkadaşım silinen konuda yazdıklarınız ve resmini tamamen site üzerinden copy paste olduğunu belirttim. Resimlerinin silindiği yeri bilmiyorum ancak resimleri alıntılandığı forum değil bir blog sitesi. Bu konuda bilgi ve birikime sahip olduğunuz konusunda aksini düşünmüyorum. Konunun silinmesi emeğinize saygısızlık olarak algılıyorsunuz, peki görselini aldığınız kişilerin emeğine sizin yapmış olduğunuz durumu nasıl açıklayabilirsiniz. Bu durumu konunuz da belirtseydiniz gereken yapılırdı.

Lütfen ! MaxiCep.com olarak emeğe her zaman saygımız vardır. Konu anlatımları ve özellikle uygulama paylaşımı konusunda.

Saygılarımla

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
mertarslang

mertarslang

Üye
    Konu Sahibi
Değerli arkadaşım silinen konuda yazdıklarınız ve resmini tamamen site üzerinden copy paste olduğunu belirttim. Resimlerinin silindiği yeri bilmiyorum ancak resimleri alıntılandığı forum değil bir blog sitesi. Bu konuda bilgi ve birikime sahip olduğunuz konusunda aksini düşünmüyorum. Konunun silinmesi emeğinize saygısızlık olarak algılıyorsunuz, peki görselini aldığınız kişilerin emeğine sizin yapmış olduğunuz durumu nasıl açıklayabilirsiniz. Bu durumu konunuz da belirtseydiniz gereken yapılırdı.

Lütfen ! MaxiCep.com olarak emeğe her zaman saygımız vardır. Konu anlatımları ve özellikle uygulama paylaşımı konusunda.

Saygılarımla
Sayın adminim, öncelikle cevap ve ilginiz için teşekkür ederim. Fakat, sitenin resimleri dışında ordan kopyalayıp yapıştırdıgim bir bölüm yoktur. Zaten aşağıda yazdığı gibide mobilden yazdım konuyu. Devamli düzenliyordum çünkü sayfa yenileniyor diye ve ben son yazıları eklerken bu sayfaya erişmek için yeterli yetkiniz yok dedi tabikide resimlerin Alıntı oldüğünü yazacaktım kesinlikle emek hırsızlığı diye birşey yapamam karakterime uyamaz fakat ben uğraş sonucunda yaptığım ve devamli duzenlereken boyle bir durumun olması beni üzdü ve öfkelendirdi.
Gerçekten düzenliyordum. Ve alıntı olduğunu yazarım açtığım konularda.
Bende firmware konusunda forumdaki arkadaşlara bilgilendirmek için yazdım. Resimleride alıntılandim.

• Beğen
Tepkiler: Nextman
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Üzülmenize Öfkelenmenize gerek yok lakin bu tür detay gerektiren konuları size tavsiyem pc başında gerçekleştirmenizdir. Konunuz halen görünüm engelli vaziyette mevcut pcye geçtiğinizde pm ile bana ulaşın tekrar orjinal bir biçimde düzenlemeniz için size yardımcı olacağımı bildiririm.

Buradaki arkadaşlarım gecelerce saatlerce konulara emek vermekteler herkesin sizin gibi bir yol izlediğini düşünürsek, forumun düzeninden sapmış oluruz.

Saygılarımla
Konunuz düzenlenmesi kaydıyla açılmıştır. :locked2:

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR ve Ozan
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...