Sayfalar neden sadece mobil sürüm açılıyor?

• 29 Ağustos 2014
  • 4469 Okunma
  • 18 Cevap

1. 820'me 8.1 yükledikten sonra internet seçeneklerinden masaüstü sürümü seçili olduğu halde sayfalar hep (facebook, twitter vb.) mobil sürüm açılıyor arkadaşlar. Bunun bir çözümü var mıdır?

Yazan: zırtvırt
    Surface tablet ile gönderildi
  2. Linklerin mobil olmadığına emin ol facebook.com diye gir mesela

iPhone ile gönderdi
  3. Öyle giriyorum otomatik olarak kendi yine mobil yapıp mobil siteye giriyor.

4. Az evvel denedim, evet gerçekten mobil sürüme yönlendiriyor, özellikle face, youtube gibi sosyal ağlarda, bunun nedeni ise tarayıcı kendini iphone gibi tanıtıyor, ilk açılışta normal sayfa açacakken ne yazıkki tarayıcının kendini iphone gibi tanıtması mobil bir cihaz olduğunu gösteriyor ve sayfalar mobil sürüme yönlendiriyor. Örneğin maxicep foruma gir ve bir mesaj gönder, o zaman anlayacaksın ...

5. Aynen öyle ama bu durum çok uyuz bir şey... Şu an masaüstü sürümü/mobil sürüm seçeneklerinin hiç bir fonksiyonu yok. WP yine faka basmış gibi...

6. Tarayıcıyı beğenmiyorum eskisi kadar.İphone gibi oldu.

Mobil cihaz ile gönderdi
  7. Mobil sayfaların bir yerinde mutlaka Masaüstü Site/Görünüm diye bir link vardır dikkat edin. Örneğin Youtube'da sol üstteki üç çizgiye dokununca menü gelecek orada yazar.

iPhone ile gönderdi
    serinaga bunu beğendi.
  8. Ben çeşitli siteleri denedim,maxicep hariç hepsini masaüstü girdi(tarayıcıyı masaüstü ayarlamıştım)sadece maxicepe mobil olarak girdi,bunu anlamadım işte.
    Edit:maxicepe artık masaüstü girmeye başladı,yani herşey normal gözüküyor şimdilik.

Son düzenleme: 30 Ağustos 2014
  9. Kos koca Microsoft İPhone User angetini kullanıyor Yazıklar olsun

Mobil cihaz ile gönderdi

10. Evet haklısın kardeş, şimdi denedim tekrar, ie tarayıcıdan masa üstü sürüm yaptıktan sonra sayfada dediğiniz gibi masa üstü sürüm seçeneğini seçince açtı masa üstü olarak

Geçmişten Gönderildi ...

11. Mobil Veri İle Giriyorsan Belki Ondandir Birde Wifi İle Dene

12. Bende de aynen Youtube mobile atıyor

13. Bendede normal herşey ama tarayıcı beğenmıyorum alternatif birtek chrome var

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

14. Wifi ile de denedim, yine mobil sürüm açılıyor. Twitter ve facebook'da masaüstü sürümü seçme yerini bulamadım.

15. Öncelikle ie tarayıcınızın ayarını Masa Üstü Sürüme ayarlayın. Facebook sayfasını açın, mobil açacaktır, daha sonra sayfa açıldığında aşağıdaki resimlerden de görüldüğü gibi soldaki üç çizgiyi seçip Facebook ayarları en aşağıya inin ve bakın orada en aşağıda "Türkçe - Masaüstü Sitesi" yazan yeri dokunun ve masaüstü sürümdesiniz ... :thumbup:
    < Resmi açmak için tıklayın >

veeeee tattaaaaaaa ...

Rainesto bunu beğendi.
  16. Ayarlarda mobil surum u masa üstü yapın :)

Mobil cihaz ile gönderdi
  17. Selam arkadaşlar,ya bende mobilden video izlerken videonun 3ncü dakikasına doğru izlediğim video tekrardan yenileniyor.özellikle de shiftdelete teki videolarda oluyor bu durum.

iPhone ile gönderdi
  18. o net hızı ile alakalı olması lazım

Yüklüyor...
16/10/2018 - 19:07