İpucu Sayfalar neden sadece mobil sürüm açılıyor?

Sponsorlu Bağlantılar

zırtvırt

zırtvırt

Üye
    Konu Sahibi
Sayfalar neden sadece mobil sürüm açılıyor?
820'me 8.1 yükledikten sonra internet seçeneklerinden masaüstü sürümü seçili olduğu halde sayfalar hep (facebook, twitter vb.) mobil sürüm açılıyor arkadaşlar. Bunun bir çözümü var mıdır?

smltrl

Üye
Linklerin mobil olmadığına emin ol facebook.com diye gir mesela

zırtvırt

zırtvırt

Üye
    Konu Sahibi
Öyle giriyorum otomatik olarak kendi yine mobil yapıp mobil siteye giriyor.

serinaga

serinaga

Üye
Az evvel denedim, evet gerçekten mobil sürüme yönlendiriyor, özellikle face, youtube gibi sosyal ağlarda, bunun nedeni ise tarayıcı kendini iphone gibi tanıtıyor, ilk açılışta normal sayfa açacakken ne yazıkki tarayıcının kendini iphone gibi tanıtması mobil bir cihaz olduğunu gösteriyor ve sayfalar mobil sürüme yönlendiriyor. Örneğin maxicep foruma gir ve bir mesaj gönder, o zaman anlayacaksın ...

zırtvırt

zırtvırt

Üye
    Konu Sahibi
Aynen öyle ama bu durum çok uyuz bir şey... Şu an masaüstü sürümü/mobil sürüm seçeneklerinin hiç bir fonksiyonu yok. WP yine faka basmış gibi...

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
Tarayıcıyı beğenmiyorum eskisi kadar.İphone gibi oldu.

beats

beats

Üye
Mobil sayfaların bir yerinde mutlaka Masaüstü Site/Görünüm diye bir link vardır dikkat edin. Örneğin Youtube'da sol üstteki üç çizgiye dokununca menü gelecek orada yazar.

• Beğen
Tepkiler: serinaga
Esendağlı

Esendağlı

Üye
Ben çeşitli siteleri denedim,maxicep hariç hepsini masaüstü girdi(tarayıcıyı masaüstü ayarlamıştım)sadece maxicepe mobil olarak girdi,bunu anlamadım işte.
Edit:maxicepe artık masaüstü girmeye başladı,yani herşey normal gözüküyor şimdilik.

Son düzenleme:
Rainesto

Rainesto

Üye
Bende gayet normal

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

Emre

Üye
Kos koca Microsoft İPhone User angetini kullanıyor Yazıklar olsun

serinaga

serinaga

Üye
Mobil sayfaların bir yerinde mutlaka Masaüstü Site/Görünüm diye bir link vardır dikkat edin. Örneğin Youtube'da sol üstteki üç çizgiye dokununca menü gelecek orada yazar.

Evet haklısın kardeş, şimdi denedim tekrar, ie tarayıcıdan masa üstü sürüm yaptıktan sonra sayfada dediğiniz gibi masa üstü sürüm seçeneğini seçince açtı masa üstü olarak

Geçmişten Gönderildi ...

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Mobil Veri İle Giriyorsan Belki Ondandir Birde Wifi İle Dene

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Bende de aynen Youtube mobile atıyor

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
Bendede normal herşey ama tarayıcı beğenmıyorum alternatif birtek chrome var

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

zırtvırt

zırtvırt

Üye
    Konu Sahibi
Wifi ile de denedim, yine mobil sürüm açılıyor. Twitter ve facebook'da masaüstü sürümü seçme yerini bulamadım.

serinaga

serinaga

Üye
Wifi ile de denedim, yine mobil sürüm açılıyor. Twitter ve facebook'da masaüstü sürümü seçme yerini bulamadım.

Öncelikle ie tarayıcınızın ayarını Masa Üstü Sürüme ayarlayın. Facebook sayfasını açın, mobil açacaktır, daha sonra sayfa açıldığında aşağıdaki resimlerden de görüldüğü gibi soldaki üç çizgiyi seçip Facebook ayarları en aşağıya inin ve bakın orada en aşağıda "Türkçe - Masaüstü Sitesi" yazan yeri dokunun ve masaüstü sürümdesiniz ... :thumbup:

veeeee tattaaaaaaa ...

• Beğen
Tepkiler: Rainesto

ihsan.snmz

Üye
Ayarlarda mobil surum u masa üstü yapın :)

Toros542

Toros542

Üye
Selam arkadaşlar,ya bende mobilden video izlerken videonun 3ncü dakikasına doğru izlediğim video tekrardan yenileniyor.özellikle de shiftdelete teki videolarda oluyor bu durum.

4MaGuS

4MaGuS

Üye
Selam arkadaşlar,ya bende mobilden video izlerken videonun 3ncü dakikasına doğru izlediğim video tekrardan yenileniyor.özellikle de shiftdelete teki videolarda oluyor bu durum.
o net hızı ile alakalı olması lazım