Savaş İlan Ettiler! Azeri - Ermeni Sınırında Çatışma 11 Azeri Asker Şehit Oldu.

• 2 Ağustos 2014
  • 1477 Okunma
  • 27 Cevap

1. < Resmi açmak için tıklayın >

Ermenistan ile Azerbaycan sınırında şiddetli bir çatışma yaşandı. Ermeniler ile Azerilar arasında çıkan çatışmada 11 Azeri askeri hayatını kaybederken, Ermenilerden ne kadar ölü olduğu konusunda henüz net bir açıklama yapılmadı...

kaynak+haber detayları için tıklayın

diğer kaynaklar:

4 Azeri asker şehit oldu! - Kafkaslar Haberleri

Azerbaycan Haberleri - 1 - HABERTÜRK-TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜK İNTERNET GAZETESİ

8 Azerbaycan askeri öldürüldü - Asya Haberleri

Şəhid sayı 5-ə çatdı (YENİLƏNİB) PUBLIKA.AZ

Yazan: -India-
    afer459 bunu beğendi.
  2. Başlıkta "11 Azeri Askeri Öldü" Yerine "11 Azeri Askeri Şehit Oldu" yazılsaydı daha makbul olurdu

B.A.R.O.N, -Börteçine- ve The SLayeR bunu beğendi.
  3. :( bütün şehitlerimize Allah rahmet eylesin :( :(

HTC ile gönderdi
  4. Ermeniler bitmeyecek mi ? keşke gerçekten soykırım yapsaydık bu kanı bozukları cümbür cemaat öldürmek vacip oldu bence

The SLayeR ve orxan_92 bunu beğendi.
  5. bunlarin kökünü kurutmak lazim

HTC ile gönderdi
  6. haberi kopyala yapıştır yaptığım için dikkat etmemiştim şimdi hallettim

+ inşallah bu seferde gereksiz kınama mesajı yayınlama yerine harekete geçeriz.

RE_STaRT bunu beğendi.
  7. 110.000 ermeni geberdi yazsaydı keşke.

Mobil cihaz ile gönderdi
    The SLayeR bunu beğendi.
  8. Şehitlere allahtan rahmet diliyorum mekanları cennet olur inşallah.
    Ruslara göre ukraynadan sonra sıra geldi Azerbaycan'a ufaktan nabız yoklamaları gibi geldi bana. Ama Dar gelir o topraklar Rusada ermeniyede bunuda kafalartının bir tarafına kazısınlar.

9. Türkün 1 numaralı düşmanı ermedir. Acımadan hepsini katledeceksin acıma yok. Yılanın başını küçükken ezmeliydik. Keşke Osmanlı zamanında geleceği gorebilseydik :(

Mobil cihaz ile gönderdi
    B.A.R.O.N bunu beğendi.
  10. < Resmi açmak için tıklayın >

ağır silahlar ön cepeye aktariliyor, bazi bölgelerde durum azeri savaş uçaklarinin kontrolü altinda ama yine de biçok bölgede çatişmalar devam ediyo :(

HTC ile gönderdi

11. bugün yüklenmiş video

boran9999 bunu beğendi.
  12. Yazacağım siyaset olacak diye susuyorum ama memleketin hali hal değil.

Mobil cihaz ile gönderdi
  13. yapmayın be ne soykırımı soykırım yapılsın diyen arkadaşlardan bahsediyorum masum insanlara kıymaktan daha büyük günahmı var yada kuran tevrat incil zebur hangi dinden dilden ırktan olursa olsun öldürmeyeceksin

Mobil cihaz ile gönderdi
  14. Ermenistanin Allah bin belasını versin. *** kadar güçleri var yine de durduk yere kendinden büyük milletlere kafa tutup suçsuz yere insanlarını öldürebiliyorlar.

Son düzenleme: 3 Ağustos 2014
    EmekHırsızı bunu beğendi.
  15. Şehitlerimizin sayı 11den fazla,bu ruslar olmasa ermeniler bi *** değil ama neyse.

Mobil cihaz ile gönderdi
    Invoke bunu beğendi.
  16. Medyayı susturuyorlar. Türk'ün Türkden başka dostu yoktur. Arapları gördük. Arkamızdan dümen çeviriyorlar. Neyse siyasete girmeyelim

Mobil cihaz ile gönderdi
  17. Türk Askerleri İnşallah Yardıma Gider.

Mobil cihaz ile gönderdi
  18. abi burada herkes suçlu filistin ne işin var 3 gençle israil zaten sana saldırmya kılıf arıyo
    buda o hesap
    barış içinde yaşayalım x parti y parti demeden
    ülkemizde çok zor günler geçiyor ülke 2 ye bölünecek kardeş kardeşe saldıracak eski günlere dönmeyelim
    siyasi düşünceleri bi zaman unutup barış içinde yaşayalım
    Neyse konu değişti

19. gitsin öldürenlere saldırsınlar çocuk öldürmek hiç bir zaman doğru bişey olarak gösteremezler 2.Türkiye bölünmez arada bir hır gür çıkar ama bölünmez Türkiyede 64 milletten insan var biz hep birlikte Türkiyeyiz Türkiyede ermenide var azeride var
    ---
    unutmadan o gençleri kaçıranların kim olduğu belli değil

Mobil cihaz ile gönderdi
    B.A.R.O.N bunu beğendi.
  20. büyük lokma ye ama büyük konuşma :) Allah ülkemizi ve vatan yiğitlerimizi köpeklerin şerrinden korusun oynadığı oyunları başlarına yıksın

Mobil cihaz ile gönderdi
    OttomaN TigeR ve B.A.R.O.N bunu beğendi.
Yüklüyor...
23/10/2018 - 14:20