Satılık Xbox 360 Elite - Ps3 -Psp

300

Üye
    Konu Sahibi
İletişim Bilgileri

[email protected]

0555 366 55 03

-----------------------------------------

Xbox 360 sıfır kutusunda fw li Pal Falcon işlemcili

Fiyat : 750 ytl

---------------------------------------------------------

1 aylık amerikadan gelme kutusunda tüm araratlatrıyla çiziksiz jelatininde + 2 orjinal joistik + Gasino royal blu ray film ile beraber 60 gb ntsc-u Ps3

Fiyat : 650 ytl

----------------------------------------------------------

2 aylık slim psp kutusunda çok çok temiz piano black
4 gb sony yan sanayi ms
usb kablosu

Fiyat : 235 ytl

bayramx

bayramx

Üye
kardeş elinde hala duruyorsa ben talibim

--------------- Ekleme ---------------

ben cevabını bekliyorum

--------------- Ekleme ---------------

elindeki psp slim son versiyon yüklümü hafıza kartına oyun atıp oynanılabiliniyor mu

300

Üye
    Konu Sahibi
hepsi satıldı

bayramx

bayramx

Üye
Sağlık olsun nasip değilmiş

marvelboy

marvelboy

Üye
kaça satıldı acaba ?

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt