Satılık Temiz Kullanılmıs Orjinal Xbox 360 Slim+ 2 Kol + 2 Orjinal Oyun

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
T3KKRAL

T3KKRAL

Üye
    Konu Sahibi
Temiz Kullanılmıs Orjinal Xbox 360 Slim+ 2 Kol + 2 Orjinal Oyun
Ürüne slim 4 gb lık modelidir. Kendim ürüme 500 gb disk taktım tıkır tıkır calısıyor.Ürüne herhangibir jgat,fw herhangibir işlem yapılmamıstır içi hiç acılmamıstır. Resimler görünen stickerları ben yapıstırdım aliexpress den alıp. Koldaki stickerlar cıktı kayboldu. Resimlerde kolda sticker var kimseyi kandırmaya gerek yok koldaki sticker söküldü suanda kollarda stciker yok. Konsoldaki duruyor.Üründe xbox live hesabı yüklü 01.10.2015 e kadar gecerlidir.Live hesabını silmeden vericem kullanın 500 gb diske catır catır orjinal live dan gelen ücretsiz oyunları yükleyin :D Yanında 2 adet az kullanılmıs orjinal kolu ve bu kolların ikisinde 4800 amper lik sarj edilebilir bataryası mevcuttur. Sarj aletine gerek yok ben konsol usb girişine takıp sarj ediyorum. Sarj kablosunun bir tarafı usb diger tarafı pile uyacak şekilde ince. Ayrcı ürünün yanında 2 adet orjinal oyun verilecek Forza Horizon ve Call Of Duty Black Ops 2 oyunları verilecek. Ve içinde bir sürü live dan indirilmiş oyunlar var . Dedigim gibi ürün cok güzel artıları ile veriyorum.

Fiyatta pazarlıgım yok. Havale ile alımlarda bişiler yaparım baska türlü indirim söz konusu degil. İlgilenlere duyurulur.Peşin havale ile alımlarda 600 tl

Live hesabındaki oyunlar

assassin's creed 4 black flag
brothers a tale of two sons
darksiders 2
f1 2013
gears of war judgement
mx vs atv alive
mafia 2
sniper elite v2
ssx
the raven
the witcher 2
tomb raider
Bu oyunlar live indirdigim oyunlar . Bunların haricinde pes 15 gibi bir kac oyunun da demoları var onları yazmama gerek yok.

Ürün fotograf linkleri resimler biraz büyük sayfayı kasmasın diye link olarak atıyorum.

T3KKRAL

T3KKRAL

Üye
    Konu Sahibi
güncel

T3KKRAL

T3KKRAL

Üye
    Konu Sahibi
ve artı bir oyun eklenmiştir bilginize.

Not: Telefon takası artık düşünmüyorum telefon ihtiyacımı giderdim.

T3KKRAL

T3KKRAL

Üye
    Konu Sahibi
Satıldı...
Satıldı...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...