Satılık Ps3 -Xbox 360 - Psp Kamera - 4 Gb ms (RESİMLİ)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

300

Üye
    Konu Sahibi
Satılık Ps3 -Xbox 360 - Psp Kamera - 4 Gb ms (RESİMLİ)
Ps3 kutusunda 2 aylık neredeyse hiç oynanmamış bir şekilde 15 günden fazladırda kutusunda duruyor tüm kutu içeriği full şekildedir...

ps3 ntsc-j 60 gb pack
2 adet orjinal sixaxıs kablosuz joistik
nba live 2008
Pirates Of The Caribbean: At The World's End
Ninja Gaiden Sigma

toplam 3 orjinal ps3 oyunu...

gran turismo 4
god of war

2 adet orjinal ps2 oyunu ile beraber...oyunlar ps3 de çalışır haldedir full kutulu kitapçıklıdır hepsi

FİYAT : 750 YTL

Takas düşünmüyorum....fotolar aşağıdadır...

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Xbox 360 pal kutusunda askerde olduğum için neredeyse hiç oynanmamış sıfır diyebilirim tüm kutu içeriği ve poşetleri kılavuzları aynen alındığı günkü gibi durmaktadır. cihaz 02.2006 üretimdir premium pakettir ve fw dahi yapılmamıştır hatta live ye dahi bağlanılmamıştır.

kutusunda pal premium paket xbox 360 fw yapılmamıştır
7 adet orjinal oyunu ile beraber

halo 3
far cry
splinter cell double agent
project gotham racing 3
test drive
hitman
world cup 2006

FİYAT : 500 YTL

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

psp için kamera 1.3 mp sony nin resmi lisanslı ürünü hem foto hemde video kaydı yapabiliyor sınırsız sıfır kutusunda sadece deneme ve foto çekme amacıyla kutusundan çıkarılmıştır

FİYAT : 70 YTL

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Orjinal kutusunda sandisk 4 gb ms pro duo adaptörü ile birlikte psp nin foto makinesini denemek için kullandım sadece yani sıfır sadece kobay olarak kullanıldı kutusunda tabiikide

FİYAT : 65 YTL

İSTANBUL / BAHÇELİEVLER

0555 366 55 03

kargo alıcıya ait olmak suretiyle türkiye nin her yerine gönderebilirim...

celo07

Üye
psp kameraya alıcıym satılmadıysa eger

serserim_061

Üye
ps 3 almak istiyorum taksit yapma sansımız yok mu acaba kredi kartına en kısa zamnda cevabınızı bekliyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...