Satılık next ye-g828 navigasyon cihazı faturası+tüm kutu içeriği+4gb sd kartı+case logıç çantası ile

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kartalkaya19

kartalkaya19

Üye
    Konu Sahibi
Satılık next ye-g828 navigasyon cihazı faturası+tüm kutu içeriği+4gb sd kartı+case logıç çantası ile
NEXT YE-G828 (4.3”Lcd, Fotoğraf ile Navigasyon Fotonav, 2013 Yılına Kadar Ücretsiz Harita Güncelleme ,16GB Sdhc Desteği, iGO8.3, Fm Verici, Multimedya, Bluetooth, Kamera…)

TEMİZ , FUL KUTULU , FATURALIDIR.4 GB KİNGSTON SDHC KART VE CASE LOGIC ÇANTA HEDİYESİ İLE BİRLİKTE 350 - TL

ÜRÜNÜ 2 YIL ÖNCE ALDIM FAKAT YİNE NEXT MARKASININ BAŞKA BİR MODELİ HEDİYE OLARAK GELMESİ SEBEBİ İLE AZ KULLANDIĞIM AMA BÜYÜK BİR MEMNUNİYTLE KULLANDIĞIM CİHAZIMI SATIYORUM.

LİNKİNDEN RESİMLERİNE BAKABİLİRSİNİZ.

RESİMLER İNCELEMEKTE OLDUĞUNUZ ÜRÜNÜN YENİ ÇEKTİĞİM KENDİ RESİMLERİDİR.

KUTUSU+FATURASI+KULLANIM KİTAPÇIKLARI+GARANTİ BELGESİ(2 yılı geçtiği için garanti süresi dolmuştur.)+CAM VANTUZU+ARAÇ ŞARJ ADAPTÖRÜ+EV TİPİ ŞARJ ADAPTÖRÜ+USB DATA KABLOSU+DOKUNMA KALEMİ KISACASI ORJİNAL TÜK KUTU İÇERİĞİ İLE BİRLİKTE GÖNDERİLECEKTİR.

DİĞER HEDİYE GELEN MODELİ KULLANMAM NEDENİ İLE BU ÜRÜNÜ 2 YIL İÇİNDE ÇOK AZ KULLANDIM.(Kullanmadığım süre içinde kutusu içinde yattı durdu)

2013 YILINA KADAR ÜCRETSİZ GÜNCELLEMESİ VARDIR.

Ürün hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler turkeyforum.com GPS Navigasyon Sistemleri Hakkında Herşey adresini tıklamanız yeterlidir.Lütfen Sn.Bülent TEKCAN yönetiminde kullanıcıların birbirine nasıl destek olduklarına nasıl yardımlaştıklarına dikkat ediniz. Böylece cihazı kullanmaktan, güncellemesine kadar herşeyi kendi başınıza rahatça yapabilirsiniz.

Next Navigasyon Kullanıcıları Yorum Teşekkür Ve İncelemeleri

SATIŞ NOTLARI:

1-Lütfen takas teklif etmeyiniz

2-Alışveriş, cihazın tutarını gönderdiğinizde , yurt içi kargo ile alıcı ödemeli şeklinde olacaktır.

4-Lütfen teklifleri yukarıda verdiğim sahibinden com mesaj yolu ile yapınız.

Amacım saygı sevgi çerçevesinde ve helalleşerek bu alışverişi tamamlamaktır.

Ürünün sıfır fiyatı 770 ile 800-TL arasındadır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt