Satılık HTC G1 (Dream) Çok Temiz

• 8 Kasım 2010
  • 3093 Okunma
  • 12 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. < Resmi açmak için tıklayın >

Telefon çok temiz. ekranında HİÇ çizik yok. diğer kısımlarındada gözle görülebilen çizik yok. siyah renk. üstünde FROYO 2.2.1 -cyanogene 6.1- yüklüdür. her açıdan sorunsuz çalışıyor. imei klon yada başka telefondan alıntı değildir orjinal imei ile kayıtlıdır.yanında usb kablosu ve şarj makinesi verilecektir. takas olabilir. pazarlık var.

Fiyat: 420TL

< Resmi açmak için tıklayın >

fotoğraf makinam olmadığı için resim çekemedim fakat telefon temsili resimlerdeki kadar temizdir.

< Resmi açmak için tıklayın >

kaynak: T-Mobile G1 - phone specifications

Yazan: vkfkbr
  2. kardeş Samsung Ominia Lite Var ( Samsung GT-B7300 ) Eger İzmir Deysen Görüşüp Takas Edebiliriz Tabi Uyqunsa ?

3. b7300 kullandım. gps çok verimsiz aynı şekilde işletim sistemide hantal kalıyor. ayrıca eğer profil bilgilerin doğruysa 18 yaş altıyla kesinlikle alışveriş yapmam.

4. nokia 5730 var temiz sorunsuz kutulu garantili ne dersin

5. dokunmatik daha nazik bir cihaz düşünüyorum.

6. htc wildfire var ama ustune para isterim:D:D

7. ekran çözünürlüğü G1 den belirgin derece düşük olan, klavyesi olmayan, aynı işlemciyi kullanan bi telefona üstüne para veremem. yiğidi öldür hakkını yeme: 40gr daha hafif, radyosu var bide kamera 5MP. benim için önemli olan ekran çözünürlüğü yoksa bi şekilde takasa girerdim (: saygılar.

8. 250 tl nakit veririm olursan cevap yaz bana

--------------- Ekleme ---------------

amacım malını öldürmek değil param bu kadar yani az gelirse kusura bakma olurmu

9. ikinci mesajı yazmasaydın zaten öldürmek değil canlı canlı mezara koymak olurdu :) htc daha üst seviye yada nokia n8 türü bişey almayı düşündüğümden olabildiğince nakit lazım yada takas düşünüyorum. 250 beni kurtarmıyor :)

10. inşallah istediğin fiyata satarsın

11. kardeş numaran yokmu bende n97 32 gb var tel numaram 05377337133 üste verebilirsen takas ederiz beyaz renkte bandı üstünde daha

12. g1 duruyormu? fiyatı nedir?

13. Tam olarak fiyat söylermisiniz net bi fiyat.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
21/11/2018 - 08:31