Satılık HTC G1 (Dream) Çok Temiz

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
vkfkbr

vkfkbr

Üye
    Konu Sahibi
Satılık HTC G1 (Dream) Çok Temiz

Telefon çok temiz. ekranında HİÇ çizik yok. diğer kısımlarındada gözle görülebilen çizik yok. siyah renk. üstünde FROYO 2.2.1 -cyanogene 6.1- yüklüdür. her açıdan sorunsuz çalışıyor. imei klon yada başka telefondan alıntı değildir orjinal imei ile kayıtlıdır.yanında usb kablosu ve şarj makinesi verilecektir. takas olabilir. pazarlık var.

Fiyat: 420TL

fotoğraf makinam olmadığı için resim çekemedim fakat telefon temsili resimlerdeki kadar temizdir.

kaynak:

d0m6o

Üye
kardeş Samsung Ominia Lite Var ( Samsung GT-B7300 ) Eger İzmir Deysen Görüşüp Takas Edebiliriz Tabi Uyqunsa ?

vkfkbr

vkfkbr

Üye
    Konu Sahibi
kardeş Samsung Ominia Lite Var ( Samsung GT-B7300 ) Eger İzmir Deysen Görüşüp Takas Edebiliriz Tabi Uyqunsa ?

b7300 kullandım. gps çok verimsiz aynı şekilde işletim sistemide hantal kalıyor. ayrıca eğer profil bilgilerin doğruysa 18 yaş altıyla kesinlikle alışveriş yapmam.

serserim1905

serserim1905

Üye
nokia 5730 var temiz sorunsuz kutulu garantili ne dersin

beckship

Üye
htc wildfire var ama ustune para isterim:D:D

vkfkbr

vkfkbr

Üye
    Konu Sahibi
htc wildfire var ama ustune para isterim:D:D

ekran çözünürlüğü G1 den belirgin derece düşük olan, klavyesi olmayan, aynı işlemciyi kullanan bi telefona üstüne para veremem. yiğidi öldür hakkını yeme: 40gr daha hafif, radyosu var bide kamera 5MP. benim için önemli olan ekran çözünürlüğü yoksa bi şekilde takasa girerdim (: saygılar.

redline11

Üye
250 tl nakit veririm olursan cevap yaz bana

--------------- Ekleme ---------------

amacım malını öldürmek değil param bu kadar yani az gelirse kusura bakma olurmu

vkfkbr

vkfkbr

Üye
    Konu Sahibi
250 tl nakit veririm olursan cevap yaz bana

--------------- Ekleme ---------------

amacım malını öldürmek değil param bu kadar yani az gelirse kusura bakma olurmu

ikinci mesajı yazmasaydın zaten öldürmek değil canlı canlı mezara koymak olurdu :) htc daha üst seviye yada nokia n8 türü bişey almayı düşündüğümden olabildiğince nakit lazım yada takas düşünüyorum. 250 beni kurtarmıyor :)

redline11

Üye
inşallah istediğin fiyata satarsın

volkan_5885

Üye
kardeş numaran yokmu bende n97 32 gb var tel numaram 05377337133 üste verebilirsen takas ederiz beyaz renkte bandı üstünde daha

black 9530

Üye
g1 duruyormu? fiyatı nedir?

ferhat010101

ferhat010101

Üye
Tam olarak fiyat söylermisiniz net bi fiyat.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...