satılık elektrikli bisiklet uygun fiyatlı bakmayan pişman olur

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
leonadam

leonadam

Üye
    Konu Sahibi
satılık elektrikli bisiklet uygun fiyatlı bakmayan pişman olur
arkadaşlar elektrikli bisikletimin markası yuki eb02 motor hor kulllanılmamıştır ama kullanımdan dolayı çizikler vardır.kırmızıdır.bir kaç sorunu vardır.faturasını ve garanti belgesini kaybettim ama motoruma kefilim yani sorun çıkmaz.ciddi alıcı arkadaşım mesaj atar konuşuruz.alana şimdiden hayırlı olsun .fiyatı 350 tl dir.

NiggaRay

Üye
Aküler ne durumda?
Birde faturasiz bi işe yaramaz çünkü polis çevirince çalıntı olup olmadığını nereden bilecek direk bağlıyorlar.

leonadam

leonadam

Üye
    Konu Sahibi
faturayı kaybettim arkadaşım bu zamana kadar sorun çıkmadı ve çıkmazdaa. ben kefillim kardeşim polislwer çevirmiyor bile burda 10 yaşındaki çocuklarda var polis durdurup faturamı sorcak hersezin her zaman yanındamı olur herkezin

NiggaRay

Üye
Bende kullanıyorum fatura olmak zorunda ve polis çeviriyor. Fatura olmazsa bağlıyorlar.

leonadam

leonadam

Üye
    Konu Sahibi
ben daha hiç yaşamadım öyle bi sorun inşallah olmaz

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
Aracınızın görselini, teslimat ve ödeme yönetmini 24 saat içerisinde paylaşınız:ünlem:

cihangarip

cihangarip

Üye
arkadaşlar elektrikli bisikletimin markası yuki eb02 motor hor kulllanılmamıştır ama kullanımdan dolayı çizikler vardır.kırmızıdır.bir kaç sorunu vardır.faturasını ve garanti belgesini kaybettim ama motoruma kefilim yani sorun çıkmaz.ciddi alıcı arkadaşım mesaj atar konuşuruz.alana şimdiden hayırlı olsun .fiyatı 350 tl dir.
imgim.com/3160inciy5194859.jpg

Pm atarmısın

Pckopat*

Pckopat*

Üye
Faturada sıkıntı çıkıyor arkadaşım bilgin olsun istediğin gibi araştırabilirsin bizzat yaşadım bu durumu

leonadam

leonadam

Üye
    Konu Sahibi
yaşamadım inşallah da yaşamam

cihangarip

cihangarip

Üye
öncelikle kredi kartına taksit imkanın var mı ben boludayım kargo yapma imkanın var mı bisikletin çalışır durumdaki videosunu gönderme imkanın var mı

leonadam

leonadam

Üye
    Konu Sahibi
öncelikle kredi kartına taksit imkanın var mı ben boludayım kargo yapma imkanın var mı bisikletin çalışır durumdaki videosunu gönderme imkanın var mı

kardeşım taksit yaparım kargo yu sorayım sen kargoya ne kadar verebilirsin.ve videoyu göndereyim kardeşim

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Nerde oturuyorsun

esokmen

esokmen

Üye
Hayirli satislar

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
fiyat uygun aslında ancak tek şarjda kaç km yol gidiyor ayrıca kaç km hıza ulaşabiliyor acaba??

leonadam

leonadam

Üye
    Konu Sahibi
fiyat gayet uygun zaten akü çok iyi değil tek şarzla 10-15 km gidebiliyo bu fiyata sadece motoru satıyorlar.

cihangarip

cihangarip

Üye
Talibim Bekliyorum Seni

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt